Opinie o Tampodruk Dorota Niekrasiewicz w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tampodruk Dorota Niekrasiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tampodruk Dorota Niekrasiewicz w Środa Wielkopolska

Roksana Nowy wpis

Czy to prawda , że w Tampodruk pracuje się na akord ? Nie na godzinę? . Pytam bo chcę aplikować do tej firmy

Czy w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak wygląda sprawa grafiku w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz. Czy pracodawca idzie na rękę?

Elka

Praca od 6 do 14 i od 14 do 22 i soboty to zależy jak jest ustawiony grafik przez Panią kierownik Ponadto osoby które w piątek są na rano a chcą mieć wolna sobotę przychodzą na 22 do 6 pierwszy raz widzę takie cuda w pracy zero wypoczynku,oczywiście mówię tu o dziale na pakowaniu

Edii

Na początku idzie później robisz duże oczy że masz na inną godzinę Co do pracowników dajmy P Dominikę pracuje na znakowaniu juz parę lat może ma pojęcie ale obgadywanie każdego o raz kierownictwo i dzieci które pracują to już przesada

Była pracownica
@Elka

Na dziale malowania jest tak samo .

Tak

Pracownik Nowy wpis
@Edii

Pracuje 5 lat i jeszcze nigdy mi nie zmieniali godzin pracuje od 6-14 i od 14-22 nie wiem kto takie głupoty pisze

Czy jest możliwość pracy w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz na część etatu?

Pracownik Nowy wpis

Tak

Brałeś udział w rekrutacji do Tampodruk Dorota Niekrasiewicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Elka

Fajna praca,,była""pracownice które od lat razem pracują obgadują się na wzajem jednym słowem Słodko w oczy a nóż w plecy,praca wyścig kto więcej zrobił przez 8h Nowi mają (usunięte przez administratora) do gadania,nie wspomnę że jak się nie spodobasz podkładają ci nogę i z dnia na dzień pracy juz nie masz beż wyjaśnienia,Przykre ale prawdziwe.

Była pracownica
@Elka

Święta prawda, żałuje że wgl moja noga znalazła sie na jakis czas w tej przebrzydlej za przeproszeniem firmie ,obgadywanie nawzajem ,a gdy jestes nowa czy nowy , patrzenie krzywo , złe traktowanie ,nie rozumienie od pierwszych dni iż człowiek sie dopiero uczy spróbuj tylko zrobić jakis błąd,nie odpowiadanie na dzień dobry innych pracowanic ,a kultura chyba tego wymaga ,wykorzystywanie ,ta płaca to jest kpina. Z daleka od tej firmy !

Czy pracownicy w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz dogadują się między sobą?

Ona

Chyba obgadują .

Aleksander
@Ona

Dlaczego obgadują? Mam przez Twój komentarz rozumieć, że atmosfera pracy w firmie Tampodruk nie należy do najlepszych? Tak to aktualnie zrozumiałem, dlatego też proszę Cię o sprecyzowanie dodanego wpisu. Może dodatkowo coś więcej napiszesz o pracy w tym miejscu?

ojj

@Ona aż taka słaba atmosfera między pracownikami ?

Opppp
@ojj

Tak aż taka słaba kazdy się obgaduje nawzajem ,a nowi pracownicy są traktowani źle.

Ano

Szkoda że szefostwo nie ma pojęcia jak są traktowani nowi pracownicy. Nikt zaraz wszystkiego nie zapamięta."NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ!"

Moje zarobki to minimum2,500 nie narzekam wszedzie trzeba pracowac nigdzie was z (usunięte przez administratora) nie posadza. Pani kierownik jest uprzejma idzie zalatwic wszystko co tylko sie chce ☺☺☺ nigdzie was z (usunięte przez administratora) nie posadza jak sie (usunięte przez administratora) nie podoba to do biura pracowac . zarobki jak najbardziej na tak. ☺☺☺✋✋✋ polecam

Blondi

Haha dobre chyba nie o tej firmie piszesz

2.500min, ale pewnie pracujesz tam od początku istnienia firmy, czyli od 2008roku,więc nie ma się czym chwalić i śniadania na bank nie jesz, bo nie masz czasu! Trza akord zrobić ????

Żałuję że wgl zaczęłam przygodę z tą firmą. Traktowanie młodszego pracownika jak (usunięte przez administratora) jakby był gorszy, każdy siebie nawzajem obgaduje, brak jakichkolwiek norm, bhp pracy jeden wielki (usunięte przez administratora) nie ważne czy się czujesz dobrze czy zgłaszasz że zle najważniejsze to iść pracować bo ile byś nie zrobił to jest mało. Nie polecam nikomu.

@Anonim

Racja w 100% Wszędzie tylko nie tam!

Proszę 10 razy wszystko przemyśleć zanim Wasza stopa stanie w tampo-druku .Atmosfera w tej firmie to totalna katastrofa(chodzi mi osoby, które w tej firmie maja długi staż pracy) osoby te zmuszają do pracy w przerwę sniadaniową, bo muszą wyrobić akord, nadgonić stracony czas, w którym wychodzią co pół godziny na papierosa i pierdoly! Jezeli się im sprzeciwisz, wiadomo masz wtedy, przej...e! Wynagrodzenie za pracę, sięgające płacy z przed 10-ciu, lat wstecz! ŚMIECHU WARTE! Polecam trzymac sie z daleka - szkoda czasu i zdrowia...

Blond

Firma masakra nie polecam nikomu

remik

zgadzam się z Tobą @ruzwelt102, nie można tylko od pracodawcy wymagać nic z siebie nie dając. Solidne wypełnianie obowiązków to podstawa.

ruzwelt102

Poczytałem wasze opinie, na marginesie wcale nie jestem z branży, szukałem tu odbiorcy dla mojego produktu i trafiłem na forum. Razi mnie jedno - zdaje się że tylko nieliczni piszący tu wiedzą że pracownik prócz praw ma obowiązki i obowiązkiem pracownika jest przygotować swoje stanowisko pracy do pracy i sprzątnąć je po pracy. Nie dziwcie się że firmie zależy na pieniądzach - sami nie chcecie pracować za darmo. Może czegoś nie rozumiecie. Warto zweryfikować swoje podejście - myślę że w sporej większości wasze podejście jest ROSZCZENIOWE. Oczywiście być może i pracodawca daje tyłka i jeśli tak jest to po co tam pracujecie ?

mychu

@Stasiek, przykro mi to mówić, ale moim zdaniem to ludzie raczej niechętnie dzielą się tym ile zaroabiają, czy to przez internet czy twarzą w twarz. Szybciej chyba ktoś poda Ci w przedziale niż konkretną kwotę. Czy w składach budowlanych Tampodruk szukują się jakieś miejsca pracy? bo chyba życie zaniesie mnie do Środy wielkopolskiej i wypadałoby roboty szukać

stasiek

Kasa, kasa - tylko to się liczy jak dla mnie. Mam nadzieje, ze się zgodzicie ze mną, bo przeciez nawet jeśli praca byłaby spełnieniem marzeń, a nie starczałoby Ci na mieszkanie czy jedzenie no to niestety nie byłoby to zbyt szczęśliwe życie.. dlatego ponawiam pytanie - ile oni płacą? nawet takie minimum jakie jest?

jola

nie wiem czy jeśli sa tam sprzątaczki to czy ktoś je sprawdza potem, przecież jakaś kontrola musi być tego jak wykonują swoje obowiązki

szurłej
@jola

nie wiem czy akurat kwestia sprzątania jest w przypadku Tampodruku najważniejsza... bardziej zastanawiałyby mnie inne sprawy. Ot chociażby - wynagrodzenie. Chyba nikt jeszcze o tym nie pisał , a jest to moim zdaniem pierwsze od czego powinniśmy zacząć dyskusje o tej firmie. Także ktoś ma info na temat kasy tutaj?

wampir

O jaki socjal ci chodzi ,na stołówce ,którą trudno nazwać "stołówką",prędzej szatnią nie ma nawet odpowiedniej liczby krzesełek, tylko kto pierwszy ten lepszy siedzi na krzesełku ,a pozostali na jakiś wiadrach z nie wiadomo z czym w środku ,poza tym brzydko pachnie bo stołówka jest szatnią , brak szafek na odzież prywatną i roboczą . Chlew , w kącie walają się śmieci ,ponieważ pracuje za dużo osób , a pani prezes szkoda kasy na etat sprzątaczki .

wampir

Może wcale nie jest tak źle , kierownictwo jest w porządku :} Niektóre osoby są naprawdę bardzo miłe :}

kubuś puchatek

Najgorsza firma w Środzie . Uwzięli się na jedną osobę ,szykanują ją cały dzień . Pracują tam głupie oszołomy ,ale najgorszy jest[usunięte przez administratora] .

Zostaw merytoryczną opinię o Tampodruk Dorota Niekrasiewicz - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Tampodruk Dorota Niekrasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tampodruk Dorota Niekrasiewicz?

Tampodruk Dorota Niekrasiewicz
  • Brodowska 32