Switala International
3 10 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Switala International?

Robert Nowy wpis

Jakieś newsy o pracy byłyby dobrze widziane. Dlaczego przestaliście tu zaglądać?

Arek Nowy wpis

A aktualnie firma potrzebuje kogoś do pracy? jaka macie atmosferę, na jakie zarobki można liczyć?

Mariola J Nowy wpis

Jedna z najlepszych firm w których pracowałam ! Najlepszy szef na świecie pan Władysław Świtała ????

Ranking

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w switala international to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

TakNie

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w switala international?

Hsjab
@Administrator

Rotacja jest dosyc duża pracownikow wiec szansa na zatrudnienie pewnie jest

kama

Ciewa baranża ponieważ działaność firmy polega na konfekcji jelit naturalnych i ich międzynarodowej dystrybucji. Jelita naturalne pochodzą z Polski i UE oraz Chin.

Bzyk

Najlepszy kom.to go brak... Albo poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Prosze tego nie dissowac wiem co mowie mam znajomego ktory tam pracuje to co najczesciej mowi o zakladzie to ,,Stary niemam na to bo ....zapomnial zrobic przelew :(

goral1

BYŁA to dobra firma

esen

jest to jedna z najlepszych firm w ktorych pracowalem

Tak12Nie

Zostaw opinię o Switala International - Redło

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie