Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Nowa w Markamie

Witam, Nie wiem jak ty Żenado odsługujesz klienta ale z tego co piszesz to chyba nie najlepiej skoro cały czas wąchają u Ciebie mięso. Klient jeśli jest dobrze obsłużony i nie zostało mu sprzedane stare mięso to nie ma takich nawyków. Bo ma zaufanie do sprzedawcy i nie ma takiej potrzeby aby go sprawdzać. Więc może zastanów się nad swoimi wypowiedziami bo one świadczą o Tobie jak żenująca musisz być jako sprzedawca. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Żenada

Nowa w Markamie...... z tego co wiem to kazdy klient wacha mieso i szczerze sama to robie jak kupuje mieso w " konkurencji" wiec to jest norma u ludzi..... A co do pewnych osob ktore juz nie stety nie pracuja z nami to wiem ze duza większość sama odeszla z tej psychicznie chorej firmy bo mobbing jest tu na codzień i na psyche pieknie dziala nie stety chcac tu pracowac trzeba miec newry na wodzy. Pozdrawiam.

Nowa w Markamie

Witam, Zgadzam się z poprzedniczką . Od niedawna pracuję w firmie i właśnie prowadzę taki sklep który został zasyfiony przez poprzedniczki, które właśnie za to zostały przez dyrektora zwolnione. Doprowadziły do tego że jeszcze przez ponad miesiąc klienci przy zakupie mięsa wąchali je czy aby jest świeże i chodzili do sklepu obok aby sprawdzić sobie wagę bo poprzednie ekspedientki dobijały do zakupów klientom aby sobie " dorobić" . A teraz te byłe pracownice mają tu dużo do powiedzenia. Szkoda że tak bardzo nie angażowały się w pracę i dobro sklepu. Pozdrawiam byłe pracownice(usunięte przez administratora)tę i całą resztę .

pracownica

Witam, jak to jest że wpisy pojawiają się zaraz po tym jak zwolnią jakąś koleżankę z pracy np: za kradzież za zgnojenie sklepu lub za jakieś inne przewinienie. Nie słyszałam aby zwolnili kogoś bez powodu. Ja pracuję już dobrych parę lat i jest więcej takich osób i jak słyszę co niektóre panie wyrabiają na sklepach to sama dawno bym je też zwolniła żeby mogły potem oczerniać innych na takich portalach. Bo tu jest się bezkarnym i to dopiero jest ŻENADA.... Pozdrawiam koleżanki już nie pracujące po których to muszę sprzątać i wysłuchiwać od klientów co robiły jak prowadziły sklep i nawet smród im nie przeszkadzał. A teraz jak ich nie ma to sklep robi większe obroty i klient jest zadowolony.

:):)
@pracownica

zgadzam sie :)..jak brzmi powiedzenie.."Jak dbasz tak masz".. starasz się,robisz wszystko rzetelnie i dokładnie..to nikt Cię nie zwolni za to że się starasz..ja tam nie narzekam..praca fajna ale ciężko jak w każdej pracy,.... za siedzenie nikt nie zapłaci..

***
@:):)

W Markamie są non stop przyjęcia do pracy-jak myślicie dlaczego?

p
@***

duża firma to i przyjęcia są non stop

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
dawidb

Ja tam MARKAM miło wspominam. jak ktoś robił co do niego należało było ok, owszem po głowie nie głaskali ale to nie przedszkole. jak ktoś chce rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, polecam. Jak ktoś szuka miejsca przechowania i się "po opierd..." to niech szuka innego pracodawcy.

pracownica

Witam. Na wstępie pragnę powiedzieć że w gorszych warunkach nigdy nie pracowałam. Nie chodzi tu o to ze pracujesz po 11 za lada z epoki kamienia łupanego(usunięte przez administratora)

short

Rzeczywiście pamiętam ,tyle dobrego zrobił Pan Janek.Szczególnie we Wrocławiu!!!

apka

Tak tak dyr Puchała to faktycznie zacny człowiek. Żadna firma by nie przetrwała bez niego. Brak mi słów. Szkoda w ogóle się tu produkować. Wszyscy jesteście najmądrzejsi.

słony

Też miałem przyjemność pracować długi czas w Markamie (6 lat). Sam zdecydowalem że odejdę, gdyż firma jest niereformowalna. Popieram poprzednie wpisy, ludzi zatrudnia się tam za najniższą krajową, praktycznie codziennie harują po 12 godz, w soboty i niedziele również przed świetami Bożego Narodzenia i Wielkanocy by wyprodukować masę towaru, który ląduję w okresie światecznym w sklepach firmowych i niszczy się poza ladami sklepu gdyż nie ma gdzie go przechować.Ludzi się nie szanuje, zmusza do pracy po godzinach argumentując że jak komuś nie pasuje to może się zwolić a na jego miejsce jest już 20 chętnych. Praca w której stosuje się mobbing, nie wypłaca się za nadgodziny, wykorzystuje się trudną sytuację ludzi tam pracujących, którzy wegetują od wypłaty do wypłaty. Wszystko zaczęło się psuć po odejściu dyr. Puchały obecnego starosty Limanowy. Stanowisko objął młody niedoświadczony i nieznający lokalnego rynku A. (usunięte przez administratora), który zaczął eksperymentować w dziale produkcji (zmiany w produktach) oraz handlu co negatywnie odbiło się na pozycji firmy. Człowiek który likwidował swoich przeciwników aby piąć się po szczeblach kariery w Markamie. Zero pozytywu dla tego człowieka, (usunięte przez administratora)

były

Panie ludku widzę że ma pan wyłączność na patent na prawdę.Nie wiem kim Pan jest ale słoma to panu z bucików wystaje.Nie będę więcej prowadził retoryki z człowiekiem który piszę na poziomie przedszkolaka.

ludki

a ile przepracowałeś w życiu? fakty to są w tvn.

były

To może napisz nam coś ciekawego o sobie.Daj początek i zacznij od siebie.(usunięte przez administratora)Dziwne to jakieś że akurat wszyscy się zmówili. SZANOWNY PANIE TO SĄ PO PROSTU FAKTY!!!!.

mala
@były

widocznie nie byli dobrymi pracownikami skoro wylecieli a teraz pisza wielkie bzury

ludki

aż mi się śmiać chce jak czytam te opinie. naprawdę. najlepiej oczerniać byłego pracodawcę, a na siebie się nie patrzy.

były

Miałem zaszczyt pracować w tej dziwnej firmie. To była najgorsza praca w całym moim życiu. Szczerze nie polecam. Ludzi się tam źle traktuje.(usunięte przez administratora)Zimno, brudno, beznadziejnie.

BBC

(usunięte przez administratora) Przecież to jest polityka firmy.

XXL

Markam w takim razie musiał by: udusić Misiaszka ,rozstrzelać Konackiego ,zdjąć przepaskę z oczu Pana (usunięte przez administratora) .

Artur Mszana D

Witam.Nigdy tak do końca tym co pracują u kogoś śie nie dogodzi bo większości wydaje śie że pracują ponad przeciętnie a zarabiają przeciętnie.Mam prawo wyrazic swoją opinie bo przez jakiś czas pracowałem w Markamie jako pomocnik przy rozwożeniu towaru no i owszem praca była ciężka ale nikt nie mówił że będzie lekko.Jeżeli chodzi o pieniądze to zawsze były wypłacone na czas wszystko pod tym względem było jasne i pewnie gdyby nie pan Miśiaczek ;) Człowiek wiejskiego chowu i takiej samej kultury pracowałbym dalej bo nawet dostałem propozycje awansu.Rozumiem że bycie kierownikiem to odpowiedzialna i stresujące zadanie ale z Ludzmi tzeba umieć postępować.Miło wspominam kierowce (usunięte przez administratora)z którym świetnie choć tylko przez chwile sie pracowało i reszta załogi też była ok.Pozdrawiam Artur

Wiewiórka

3/4 etatu to zawsze jakaś oszczędność, ziarko do ziarka..........

szok

(usunięte przez administratora)zatrudniają na 3/4 etatu,każą robić po 9 godzin. O nadgodzinach wypracowanych zapomnij- za darmo dla firmy!

XXL

Co to już nikt nic nie ma do powiedzenia, nie macie własnego zdania.(usunięte przez administratora) Przy okazji: Wesołych Świąt,Zdrowia i Szczerych Opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam