BASIT Sp. z o.o.

Trzebnica

Opinie o BASIT Sp. z o.o.

Piotrek

Bylem zapytac o prace. Ogloszenie mialem z urzedu pracy, zarobki nie pokrywaly sie z ogloszeniem. Na temat godzin pracy powiedzial mi starszy, siwy pan,, ze jedni pracuja na 2 zmiany a inni nadgodziny. Raz mowil ze soboty sa wolne a raz ze pracuje sie w roznych miejscach. Pytalem o prace ale jeszcze nigdzie nikt tak nie krecil .

Macie nowe informacje o BASIT Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

Zostaw opinię o BASIT Sp. z o.o. - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASIT Sp. z o.o.