Global Highland Management Services Ltd., praca dla: Johnson

Szkocja

Opinie o Global Highland Management Services Ltd., praca dla: Johnson

bezrobotny

haha gdybym mogl to by klnol do bolu na ten temat.....agencja do dupy sciagnac szylt powynosic biurka i mamy wioche haha.praca pracy tam niedostalem nigdy niewiem dlaczego.moj angielski jes b.dobry papiery przetlumaczone po angielsku karta cscs i co najwazniejsze checi ,ale co tu duzo pisac.[usunięte przez moderatora] mnie to,,,jade do domku do polski do kraju cwaniakow a nie jak w szkocji wiesniakow tkzw wlatcuw moch haha moja oceniam agencje na miernoteeeee,juz w polsce szybciej agencje ogarniaja prac.papa naiwniacy

Zostaw opinię o Global Highland Management Services Ltd., praca dla: Johnson - Szkocja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Highland Management Services Ltd., praca dla: Johnson