locus

Katowice

Opinie o locus

emmetos

Widze ze wszystkie firmy w ktorych pracowalem sa oczerniane nie wiem czy wy ludziska za lezenie chcecie kase.O firmie Locus moge powiedziec ze to najkonkretniejsza firma ochroniarska w jakiej pracowalem ( a przez okres 7 lat bylo ich 5).Pracowalem w Katowicach na rosmanie poczatkowo stawke mialem 6,8 na reke jak w kazdej pracy wykonywalem obowiazki sstarannie i po miesiacu ztawka wzrosla na 8 zl szefostwo spoko szlo sie dogadac wyplaty na czas i z ostatnia nie mialem problemu

Zostaw opinię o locus - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie locus