Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

lojajny Żory

To prawda, paru już się pożegnało z pracą i to bez żadnego ostrzeżenia. Kierownik dostał telefon i dowidzenia. Kiepsko się dzieje w firmie i już nikt tego nie ukrywa. Ratuj się kto może

inny felderowiec

Co się dziwisz ? Ten sam kierownik cię błagał abyś 4 maszyny sprzedawał. Żadnego że sprzedażą jeszcze nie wylali. Kiepskie czasy.

lojalny

inny felderowiec - 2013-06-26 20:26:28 Następnego z 2 maszynami w miesiącu zwolnili, nic nie mówią tylko zwalniają.he he najlepsze jest to, ze o zwolnieniu dowiadujesz się 5 minut przed faktem. I nagle zostajesz bez pracy z własną działalnością, z niezapłaconym podatkiem i ZUSem!! A twój dotychczasowy "najlepszy przyjaciel" (kierownik), z uśmiechem na twarzy mówi ci ze no wiesz, nie sprzedawałeś, no i wiesz tak musiało być.... w jednej minucie stając się twoim największym wrogiem i zarazem detektywem który przez następne pół roku będzie cię śledził czy aby napewno nie poszedłeś do konkurencji! Grusse

inny felderowiec

Następnego z 2 maszynami w miesiącu zwolnili, nic nie mówią tylko zwalniają.

natural

potwierdzam, istna masakra i żenada... mąż, żona, kochanka męża - dramat!!! nie warto, szkoda zdrowia, pieniędzy i czasu!

mróweczka

100% prawdy,to najgorsza firma jaką znam,[usunięte przez moderatora] masakra,[usunięte przez moderatora] i wogóle wszystko na nie...

neutral

Dajcie spokój, niech każdy pracuje gdzie się mu podoba, liczy się w końcu prywatna kieszeń, tymi wpisami nie pomożecie sobie ani w sprzedaży ani nie uspokoicie swoich sumień. A jak Wam źle i chcecie więcej zarabiać to po prostu zmieńcie firmę lub branże i po problemie. Nikt nie jest skazany do końca życia pracować w jednym miejscu, pamiętajcie, że trzeba się rozwijać. Jak uważasz, że jesteś już przynajmniej dobry w tym co robisz to czemu nie miałbyś pójść dalej? A to, że ktoś zrobi ten krok i pójdzie gdziekolwiek do pracy w tej czy innej branży, to życzcie mu dobrze i róbcie swoje, Pozdrawiam

szukam pracy

Byłem na rozmowie w tej firmie i potwierdzam złe opinie. Biuro wygląda jak magazyn, zero warunków do pracy. Na rozmowie [usunięte przez moderatora] słyszałem dużo lania wody i kazali mi odgrywać jakieś kretyńskie scenki i uczyć sie katalogu na pamięć w 15 minut. Przed firmą same pandy van, większość kilkuletnich i punto II oraz jeden grande [usunięte przez moderatora]. Chłopaki patrzą bykiem juz na wejściu i zapytani o cokolwiek boja sie mówić. Tylko jeden powiedział że nie warto tam pracować i że on też już chce odejść. Ciekawostka - za tą starą pandę van na gazie płaci sie za każdy kilometr prywatnej jazdy ponad złotówke jak za taksówke, komputer poblokowany a telefony to stare graty ale [usunięte przez moderatora] mówił że jak popracuję i zarobię to może dostanę jakiś lepszy z aparatem i wogóle!

zwykły szukający pracy

same kłamstwa, inaczej to wygląda w rzeczywistości wiem bo byłem zobaczyć , ciągle brak prawdziwych argumentów , zwykła paplanina

Zanim wybierzecie się na rozmowę o pracę do firmy Felder Group Polska to poczytajcie sobie opinie o niej od początku tego forum (koniec można sobie darować....) Moim zdaniem nie warto tracić czasu. Zarobki są małe, pracować na jakiś marny grosz trzeba dużo i ciężko a rotacja pracowników świadczy o niestabilności takiej pracy. NIE POLECAM !!! !!! !!! POWODZENIA W DALSZYM SZUKANIU !!! !!! !!! :) Myślisz podobnie jak ja - kopiuj / wklej, nie warto wdawać się w dyskusję z fanatykiem (szkoda chłopa)

Teraz to widać czarno na białym, że jakiś kierownik albo dyrektor dostał zadanie poprawienia nieco opinii o Felder na tym forum i wciela się teraz w fikcyjnych znajomych rzekomych pracowników Felder. Ciekawa inicjatywa rzecz jasna, ale równie co ciekawa to śmieszna. Ludzi zainteresowanych samą firmą jak i pracą w niej zachęcam do wnikliwszej lektury tego forum. Można tu poczytać wpisy realnych ludzi, rzeczywiście związanych, obecnie lub w przeszłości z tą firmą, dyrektora handlowego (w wielu wcieleniach), a nawet samego pana prokurenta, tzw. szefa (wpisy z największą ilością błędów). Jest tu niezbędne kompendium wiedzy o stosunku firmy Felder, jej szefa i dyrektora do jej pracowników (obecnych i byłych) oraz atmosferze w niej panującej. Polecam wpisy szefa straszącego wszystkich forumowiczów sądem i policją. Zabiegi poprawiające wizerunek firmy spowodowane są problemami ze zwerbowaniem nowych pracowników, których owa firma regularnie szuka kilka razy w miesiącu.

tak miało być

kazik - 2013-06-08 11:57:09 Dla mnie to jest konkret W skrócie: Własna działalność gospodarcza. Jak nic nie sprzedaż to 2000 zeta na rękę Sprzedający standard ma 3000-5000 zeta na rękę Sprzedający specjal (dowiedziałem się to sprzedawca maszyn typu CNC) ma 4000-6000 zeta na rękę. Jak po 6 miesiącach nie będziesz minimum sprzedawać to cie zwolnią. (dowiedziałem się że minimum to średnio 3 maszyny w miesiącu) Pracujesz 200 godzin w miesiącu od poniedziałku do piątku (to daje przy 20 dniach roboczych 10 godzin dziennie, dowidziałem się że czas liczony jest od momentu kiedy jadę w trasę do momentu kiedy wracam) teraz pracowałem 8-9 godzin + 1,5 godziny na dojazd w obie strony więc jeden kit. Proszę i apeluję żeby nie zaśmiecać tego forum idiotycznymi wpisami Wasze prywatne animozje i sprawy mnie nie interesują Powtórzę szukam pracy , wpisujcie tylko przydatne informacje, nie każcie mi czytać tych wszystkich bzdur. Czy masz na imię [usuniete przez moderatora] czy to jedna i ta sama osoba to mnie nie interesuje. Jak nie rozumiesz tego co napisałem lub nie masz konkretnych informacji to nie pisz tu nic.Dla mnie to jest ściema którą każdy, standardowo słyszy na rozmowie o pracę... [usunięte przez moderatora] Wbrew pozorom wielu konkretów i to w większości tych ostrzegających przed podejmowaniem współpracy z tą firma są informacje od tego sympatycznego wariata z feliera który tak zawzięcie, jako jedyny broni swojego pracodawcy:)

Felderowiec

Prawda jest taka że te wyliczenia procentowe i kwotowe to jedynie standardowa ściema którą można usłyszeć na każdej rozmowie o pracę w tej firmie... Problem zaczyna się kiedy już zaczniecie tzw "szkolenie" bo natychmiast przekonujecie się, że to tylko ściema żeby was zwabić do Żor obietnicą złotych gór. Szukają tylko 2 osób od paru lat co tydzień i znaleźć nie mogą... Pewnie [usuniete przez moderatora] napisał prawdę bo za dużo chętnych miał do tej pracy:) Ja bym jednak nie chciał tracić czasu żeby się przekonać...

do Michała

O tym właśnie mowa jeśli chodzi o tą paranoiczna manię felderowców do psucia atmosfery i siedzenia w tym własnym smrodzie obrzucając jeszcze g...m wszystkich wokół:) To już nie "przemek", franek czy konkurencja tylko [usuniete przez moderatora] jest wrogiem fermera?:) Im dalej brniesz w to Michu tym więcej wrogów się doszukujesz... Tak trzymać!:) Wyślij CV do feliera a może i Ty zostaniesz wrogiem:)

tak miało być

kazik - 2013-06-08 11:57:09 Dla mnie to jest konkret W skrócie: Własna działalność gospodarcza. Jak nic nie sprzedaż to 2000 zeta na rękę Sprzedający standard ma 3000-5000 zeta na rękę Sprzedający specjal (dowiedziałem się to sprzedawca maszyn typu CNC) ma 4000-6000 zeta na rękę. Jak po 6 miesiącach nie będziesz minimum sprzedawać to cie zwolnią. (dowiedziałem się że minimum to średnio 3 maszyny w miesiącu) Pracujesz 200 godzin w miesiącu od poniedziałku do piątku (to daje przy 20 dniach roboczych 10 godzin dziennie, dowidziałem się że czas liczony jest od momentu kiedy jadę w trasę do momentu kiedy wracam) teraz pracowałem 8-9 godzin + 1,5 godziny na dojazd w obie strony więc jeden kit. Proszę i apeluję żeby nie zaśmiecać tego forum idiotycznymi wpisami Wasze prywatne animozje i sprawy mnie nie interesują Powtórzę szukam pracy , wpisujcie tylko przydatne informacje, nie każcie mi czytać tych wszystkich bzdur. Czy masz na imię [usuniete przez moderatora] czy to jedna i ta sama osoba to mnie nie interesuje. Jak nie rozumiesz tego co napisałem lub nie masz konkretnych informacji to nie pisz tu nic.Prawda jest taka że około 60 % pracowników felder ma staż w firmie dłuższy niż 5 lat 80% dłuższy niż 2 lata i szukamy 2 osób na stanowisko przedstawiciela handlowego, w firmie tej wielkości co nasza to nic nadzwyczajnego

kazik

kolega Pana Sebastiana S ze Szczecina

Felderowiec - 2013-06-07 16:11:04 To są konkrety! Poczytaj od początku to co między innymi sam napisałeś Michał, to się dowiesz więcej... konkretnie to marnie płacicie, zatrudniacie na umowie śmieciowej bez żadnych praw lecz z samymi obowiązkami dla pracownika, [usuniete przez moderatora] i tworzycie beznadziejna atmosferę pracy, [usuniete przez moderatora]. Przełożeni są prości, niekompetentni i fanatycznie zakochani w firmie i sobie na wzajem. Warunki są gorzej niż złe, podobnie jak i traktowanie pracowników przez firmę i innych pracowników głównie z Żor...Wystarczy poczytać na tym forum wpisy ludzi piszących w imieniu Feldera bądź zawzięcie go broniących żeby poczuć i zrozumieć z kim ma się do czynienia. Nie polecam, ostrzegam, odradzam tą pracę!!! Nie wierzcie też w to co pisze ten rzekomy pracownik wieloletni feldera bądź zachwyceni ludzie po rozmowie kwalifikacyjnej w fermerze - to wpisy jednej i tej samej osoby, oszalałego, fanatycznego [usuniete przez moderatora] który jest zdesperowany brakiem odzewy na ogłoszenia o pracy które publikuje kilka razy w tygodniu i wciąż bezskutecznie. Jeszcze jakieś pytani? Wal śmiało! Witam Cię [usuniete przez moderatora] pamiętasz stare czasy byliśmy razem na 3 tygodniowym szkoleniu po którym zachorowałeś na prawie 2 tygodnie ale zapomniałeś firmę o tym poinformować, potem postanowiłeś zakończyć współpracę i zacząłeś pracować gdzie indziej ale mały szczegół Ci umknął znów zapomniałeś firmę o tym poinformować dwie osoby z firmy musiały jechać do Szczecina po samochód i inne wyposażenie którego nie mogłeś oddać w Żorach bo nie miałeś czasu rozliczyć się z pracodawcom, myślałem że dałeś sobie spokój z tą paranoidalną manią prześladowczą która ujawniła się już na szkoleniu (dzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami na mieszkaniu potem na gg i przez telefon), ale widzę że czas cię nie uleczył. Jeżeli 2000 zł gwarancji na rękę + prowizje + samochód firmowy (panda lub punto) + telefon + szkolenie + komputer + biuro (to dla kogoś mało to trudno faktycznie nie dla niego ta propozycja) Umowa o współpracy i własna działalność gospodarcza w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego ale faktycznie trzeba się wykazać własną inicjatywą (zgadzam się nie dla wszystkich taka praca) dla mnie jest ok, mam 3000 - 3500 zł na rękę oskarżenia ze strony niby "felderowca" ze Szczecina są bezpodstawne i ogólnikowe (brak konkretów) tylko zwykła anonimowa paplanina.Wszystko to pisze jedna i ta sama osoba ze Szczecina, Z Panem [usuniete przez moderatora]. byłem na szkoleniu a historia tego Pana jest znana wszystkim pracownikom felder (stał się ekspertem naszej firmy) po kilku tygodniach szkolenia i pracy :-) Prawda jest taka że około 60 % pracowników felder ma staż w firmie dłuższy niż 5 lat 30% dłuższy niż 2 lata i szukamy 2 osób na stanowisko przedstawiciela handlowego, w firmie tej wielkości co nasza to nic nadzwyczajnego, jeżeli to co piszesz uważasz za konkrety to jesteś w błędzie [usuniete przez moderatora]. A jeżeli wydaje ci się że osoby które szukają pracy nie przychodzą na rozmowy po przeczytaniu tych bzdur to muszę cię zmartwić :-) ale pisz sobie może to taki rodzaj terapii :-)))))))

Felderowiec

kazik

do Michała - 2013-06-07 07:25:41 Michał przecież wiesz wszystko o tym syfie bo siedzisz tam kilkanaście lat i jesteś spokrewniony z tzw. szefem. Po co pytasz? Ta strona to bicz na tych wielkich tzw. "biznesmenów" i "firmy" z pcimia dolnego, które robią co im się żywnie podoba z pracownikami, myśląc że wyświadczają wielką przysługę ludzkości że w ogóle istnieją i pozwalają odrobić pańszczyznę biedakom i prostakom. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!! szczegóły znajdziecie we wpisach od początku tego forum.Która z informacji tu napisanych jest dla mnie przydatna, może nie zrozumiałeś SZUKAM PRACY, jeżeli nie masz nic ważnego do napisania to lepiej nie pisz nic, poproszę o konkrety jak ktoś napisał wyżej, dzięki

do Michała

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.