Opinie o Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek w Żukowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek w Żukowo

Aleksandra Cebela

Czytając ostatnią opinię, która została wygłoszona na temat Przedszkola aż trudno uwierzyć, że są to słowa pedagoga, osoby wykształconej i domyślam się mającej kontakt i PRZYJEMNOŚĆ (podkreślę: PRZYJEMNOŚĆ!) współpracować z (usunięte przez administratora)Podczas swojego całego życia, przez kilka lat pracy na różnych stanowiskach, a od dwóch lat współpracy z(usunięte przez administratora)szczerze i śmiało stwierdzam,że nigdy dotąd nie spotkałam osoby tak zaufanej, szczerej, zaangażowanej i oddającej się w pełni swojej pracy, angażującej wszystkie siły i tyle dobrego słowa oraz serca we współpracę i pomoc osobom potrzebującym, rozpoczynającym jakże trudną drogę pedagoga. Za to wszystko czego mogłam i czego nadal mogę się uczyć od pedagoga z tak ogromnym doświadczeniem zawodowym jak (usunięte przez administratora)najmocniej jak potrafię DZIĘKUJĘ! Niestety, nie wszystkim "opłaca" się okazywać tyle dobra, jak (usunięte przez administratora) okazuje osobom, które o to proszą. O opiniach wygłoszonych tutaj na temat(usunięte przez administratora) i samej placówki dodam może tylko tyle: autorzy tych opinii - mam ogromną nadzieję, że zawsze, gdy zamykacie oczy przed snem, dręczą was straszne wyrzuty sumienia, za to jaką krzywdę wyrządzacie osobom, których w zasadzie nie znacie, wypisując bzdury i oszczerstwa wyssane z palca. Jedyne co mnie zastanawia, to "czy chociaż przez chwilę poczuliście się lepiej?" i zastanówcie się co robicie, bo "zło wyrządzone wraca jak bumerang". (usunięte przez administratora)

Anna Migdałek

A... dajcie spokój z "gadaniem" na placówkę... to forum o pracodawcach, a nie plotkarskie. Jeśli macie jakieś uwagi o przedszkolu, to myśle że P.dyr. sama ich chętnie wysłucha.

matka

Witam serdecznie! Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i muszę przyznać, że nie zauważyłam nic takiego, co opisują "osoby" w pierwszych dwóch wypowiedziach. zgadzam się natomiast z Paniami (usunięte przez administratora)to że dobrze się Paniom współpracuje z dyrekcją i między sobą można odczuć "na odległość". jedynym mankamentem, który można wytknąć placówce są (przepraszam, ale muszę to gdzieś ująć) Panie w Biedroneczkach. dziecko moje uskarża się na obie, (są nie miłe dla siebie, wywyższają się między sobą nawzajem, nie wiele interesują się podopiecznymi...) pozostała część Pań pracujących w Przedszkolu są po prostu wspaniałymi i ciepłymi "Paniami-Ciociami-Mamusiami" bo wszystkie trzy określenia w stosunku do nich stosuje moja pociecha, a i ja to zauważam, zawsze mają czas dla dziecka, powiedzą miłe słowo, uśmiechają się na okrągło, a to podoba się i dzieciom i mnie. Z Panią dyrektor też mam dobry kontakt i uważam, że nie można wyobrazić sobie milszej, "fajniejszej" i bardziej zaangażowanej osoby na tym stanowisku. robi wszystko by dzieciom było dobrze, a przede wszystkim by były bezpieczne i tak się też czuły. Zwracam się zatem z prośbą o nie umieszczanie takich opinii o placówce, skoro nie ma się o niej żadnego pojęcia! Matka

Sabina Kitowska

Jestem oburzona wypowiedzią anonimowej koleżanki. Pani dyrektor zarządza dwoma przedszkolami "Krasnoludek" w Gdańsku i w Żukowie. Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim stażem a obecnie pracuję w PN "Krasnoludek" w Żukowie. Jestem dumna, iż mogę pracować u boku takiej Pani dyrektor. Dzięki jej kreatywnej i otwartej postawie, mogę pracować swobodnie i realizować wszelkie przedsięwzięcia rozwijające moją osobę i dzieci ku zadowoleniu rodziców. Pani dyrektor jest osobą wymagającą, konkretną, ale zawsze służącą pomocą w stosunku do osób potrzebujących. Doświadczyli tego pracownicy przedszkola, rodzice oraz dzieci. Jest osobą wrażliwą, przyczyniającą się do tworzenia miłej atmosfery w pracy opartej na życzliwości i wzajemnym zaufaniu. Nie dziw się więc koleżanko, że Pani dyrektor starannie dobiera kadrę. Każda osoba pracująca u nas musi wykazać się kulturą osobistą, aby mogła budować sympatyczną atmosferę, bo tylko w takiej można pracować tak, aby zasłużyć na b.dobrą ocenę ze strony rodziców. Sabina Kitowska

Brałeś udział w rekrutacji do Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mirosława Sidor

Jestem zbulwersowana tym anonimem. Jak można wydać tak obrzydliwą opinię o osobie, z którą spotkało się tylko raz na rozmowie kwalifikacyjnej. Jest to nieuzasadnione oszczerstwo. Jestem nauczycielką dyplomowaną z 33-letnim stażem pracy pedagogicznej, pracuję w Przedszkolu Niepublicznym "Krasnoludek" w Gdańsku i nie zamierzam zmieniać miejsca pracy, ponieważ współpraca pani dyrektor z pracownikami układa się bardzo dobrze. Jest ona wymagająca, sprawiedliwa i otwarta na każdego pracownika. Najważniejsze dla niej jest dobro dziecka, jego bezpieczeństwo, wychowanie i edukacja, dlatego bardzo starannie dobiera kadrę pedagogiczną, a pani najwyraźniej nie posiada odpowiednich predyspozycji do tak odpowiedzialnej pracy. Mirosława Sidor

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek - Żukowo

Przedszkole Niepubliczne Krasnoludek