Rodzinny Dom Dziecka

Luboszewy

Rodzinny Dom Dziecka

Opinie o Rodzinny Dom Dziecka

Słowa kojarzące się z Rodzinny Dom Dziecka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): miła atmosfera, cudowni ludzie, wspaniałe dzieciaki. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewielkie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w pełni oddani temu co robią . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w Rodzinny Dom Dziecka: dzieciaki Najbardziej nie podobało mi się w Rodzinny Dom Dziecka: nic, żałuję tylko, że nie mogłam tam pracować dłużej.

Zostaw opinię o Rodzinny Dom Dziecka - Luboszewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodzinny Dom Dziecka