Opinie o javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia") w Kreileroord

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia"), lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia") o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia") w Kreileroord

maniekoo Nowy wpis

no i jak wygląda u Was obecnie atmoasfera w pracy, bo nikt jeszcze na ten temat nie pisał? a wydaje i się, ze spokojnie mozna u ncih dobrze zarobić, bo kasa to jest chyba ok 5000 zł gdzies słyszałem srednio.

welder

masz racje fifi. tutaj w holandii to normalne. sorry

Zostaw merytoryczną opinię o javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia") - Kreileroord

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia")
3/5 Na podstawie 22 ocen.
javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia")