javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia")

Opinie o javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia")

maniekoo

no i jak wygląda u Was obecnie atmoasfera w pracy, bo nikt jeszcze na ten temat nie pisał? a wydaje i się, ze spokojnie mozna u ncih dobrze zarobić, bo kasa to jest chyba ok 5000 zł gdzies słyszałem srednio.

welder

masz racje fifi. tutaj w holandii to normalne. sorry

Zostaw opinię o javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia") - Kreileroord

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie javascript:profil_pracodawca_scroll("Olinex Detachering ", "Holandia")