Fabryka Oprogramowania „Frys”

Wrocław

Opinie o Fabryka Oprogramowania „Frys”

dolly

To jak jest teraz w firmie po zmianie jej nazwy? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Czy w firmie są związki zawodowe?

odp

Ciekawe, że tam pracujesz biorąc po uwagę, że firma pod tą nazwą już nie istnieje ;).

sofka

Trafił mi się ostatnio ciekawy projekt. Choć kasa może nie zabójcza, ale robota rozwijająca.

Obecnie firma zmieniła nazwę na Handy Systems Sp. z o.o.

it

Omijać z daleka.

dosandry

(usunięte przez administratora)jestes smieszna. Na pensje sie zgodzilas wiec nie narzekaj, ze niska. Mialas duzy bonus. Mialas 0,0 wynikow to i 0,0 bonusa. Dostałas zapłate za kazda godzine spedzona w pracy, ale nic mniej nic wiecej. Mimo wszystko, zycze powodzenia w nowym miejscu.

anonimowo

zgadzam sie z przedmowca!! kontrola na calego!! Prezes dla mnie jest nikim , jest płytki i nie wie tak naprawde co z czym sie je!! Ma gdzies pracownikow i jego podejscie do nich jest karygodne!!! Zarobki zadne !!

Zostaw opinię o Fabryka Oprogramowania „Frys” - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Oprogramowania „Frys”