Kawiarnia Mała Czarna

Polkowice

Opinie o Kawiarnia Mała Czarna

mała

tak, tak @asiu oczywiście . Wtedy wszędzie jest większy ruch. Ale żeby poznać konkrety musisz przyjść z CV do szefostwa. Lepiej wcześniej przedzwoń bo bywają w różnych godzinach. Wygląd oczywiście musi być :)

Gość

Bardzo miła obsługa męska, kucharz godny podziwu i klimatyczne wnetrze. Polecam

jadzka

Klimatycznie z lekką nutką tajemnicy a naleśniki pierwsza klasa;)szczególnie robione przez( usunięte przez administratora )p;p Polecam..

Anna

Młoda, energiczna obsługa. przyjemna atmosfera i wystrój. Polecam:)

jacek

TO jedz do Wrocławia a nie marudzisz;) przytulnie i wspaniała obsługa

polkowiczanin

słabizna a ceny jak z Wrocławia nie polecam

kim

Moja ulubiona:) Wnętrze urządzone ze smakiem, miła obsługa i niebanalna muzyka.

:))

Świetna kawiarnia - wyjątkowy smak, miła atmosfera, dobra obsługa. To sprawia, że jestem tam częstym klientem i jestem bardzo zadowolony z funkcjonowania kawiarni.

ok:) polecam

Zostaw opinię o Kawiarnia Mała Czarna - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia Mała Czarna