Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin
3 18 6 1

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin

Grzegorz

Tragedia, kompletny bałagan w księgowości tam robią co chcą albo w zasadzie nic nie robią, który kompletnie nie zgodne z zajęciem należności, posiadalem dług ma 1700zl który spłacie w 3msc, dług nadal u nich wisi i nadal nie widzą mojej spłaty, mało tego kompletnie brak wytłumaczenia nawet brak chce do tłumaczenia się gdzie te środki bo księgowej się nie chce liczyć szukać zaksięgowananej kwoty. Jak by tak wszycy pracowali jak księgowa u koziary to wszyscy by mieli długi

grzegorz

Mój kontakt z biurem pana komornika Koziery oceniam pozytywnie. Kompetentna, konkretna i miła obsługa.

Henry

Komornik to też człowiek i też może się pomylić lub czegoś nie wie.

Byk

W maju 2017 roku sąd ogłosił postanowienie o mojej upadłości konsumenckiej a ten w październiku 2018 roku blokuje moje konto(sprawa z 2015r). Po dosłaniu do komornika postanowienia wciąż muszę czekać na uchylenie blokady,czekać na swoją kolejkę. Opieszałość i kompletny brak profesjonalizmu!!!

Kuba

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

irena

witam mi tez ten komornik zajal od dzieci rente rodzina ten komornik nie ma zadnej litosc nawet nad dziecimi ktore majaq po smierci swojego taty

Piotr

Może ktoś podpowie czy kancelaria potrzebuje pracowników?

Teodor antyeuropejski

Czy która kolwiek z osób piszacych tu negatywne uwagi na temat pracy komorników, zresztą zgodnie z prawdą złodzieji, napisała skargę do kancelarii prezydenta i złożyła zażalenie do sądu najwyższego? Nie/ Dlatego mają nas w głebokim poważaniu. To wy jesteście za to odpowiedzialni, bo zamiast gadać nie walczycie o swoje bezpieczeństwo. Co 10 minut skarga nia komornika - taki powinen być system obrony.

Były pracownik

Komornik sądowy ładnie brzmi w CV. Bylam dumna ze się dostałam.Gdy się przyjmowałam byłam świadoma że na początku wynagrodzenie będzie niewielkie. Ale gdy z czasem przybywało pracy i obowiązków zwłaszcza że praca jest ciezka i odpowiedzialna. Praca z dokumentami z sądów od dłużników itd miałam nadzieję że wynagrodzenie wzrośnie. Ten komornik wyznaje zasadę- Nic nie mówić i pracować za Najniższą Krajową. Nie tylko ja miałam taką pensje. 85proc kancelarii pracuje na marnych umowach a niekiedy nawet na śmieciowych. Jak nie jesteś w jakikolwiek powiązana z kadrą kierownicza niemasz co liczyć na podwyżke i lepszą umowę. A przedłużenie umowy polega na robieniu człowiekowi łaski jacy są oni łaskawi i dobroduszni że przedłuża umowę bez względu jak długo pracujesz oczywiscie na najniższa. Nie polecam tego pracodawcy. Jak się mówi w biurze - kołchoz bez perspektyw.

Nick
@Były pracownik 01.01.2018 20:02

Jak chce sie pracowąc w sposob nie produkujący niczego tylko krzywdę, to ja się nie dziwię. Załóż szklarnie i zacznij pracować uczciwie do czasu kiedy nie spotkasz komornika. Wtedy zrozumiesz na czym polega praca , kto pracuje a kto jest pasożytem.

Krystyna

Jak już wcześniej wspomniałam praca komornika nie jest łatwa. Jej charakter często wymaga poświęceń oraz ma nieprzyjemne aspekty. Dlatego dobrze by było jakby na forum pojawiały się wypowiedzi na temat pracy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin. Może ktoś przedstawi pozytywne strony pracy w tym miejscu? Niezależnie od charakteru pracy zawsze znajdą się jakieś jej plusy. Zachęcam zatem do wypowiadania się na tym forum.

Nick
@Krystyna 18.04.2018 10:44

Wszyscy powinni zostać komornikami i wzajemnie się rabować. Nie zapominajcie, że ponad polowa wyroków nie ma sprawiedliwej zasadności, a należność za egzekucję to niby jak zapracowana. Dlatego etyka pracy komornika raczej go nie tyka, jest zawodem, którym szanujący się czlowiek nigdy nie podejmie, a pogarda dla tego elementu jest oczywista.

mm

ten komornik to samo zło mam potracenie dla komornika z wyplaty teraz z chorobowego 730 jest przekazywane a ten KOZIara NIE chce zwolnic mi rachunku bankowego i co zus przekazal mi pieniadze a nie moge ich pobrac nie mam za co zyc

IdzDoKsiazek
@mm 13.05.2016 22:54

Komornik działa na wniosek Wierzyciela. Ciezko jest przeczytać prawo jakie panuje w kraju? Najlepiej zeby komornik zwolnil rachunek, a pozniej niech go wierzyciel stawia przed sadem za dzialanie na niekorzysc wierzyciela. Ludzie, poczytajcie, a nie sie plujecie na forach. Nie znoszę ludzi nie mających pojecia o tym na co narzekają.

r.
@IdzDoKsiazek 04.11.2016 18:44

przeczytać prawo jakie panuje w kraju???ile lat i po co studia prawnicze aplikacje itp.skoro można przeczytać.?łatwiej jednak poczytać o bezprawiu zgodnym z prawem np.na tym forum.

IdźDoKsiążek
@r. 29.11.2017 08:09

Gdzie są tu sytuacje niezgodne z prawem? "Firma krzak pobiera sobie odsetki" - to jest niezgodne z prawem? Pewnie człowiekowi chodzi o opłatę według ustawy, ale nie dojdzie to do niego, bo musi płacić za coś czego nie zapłacił wczesniej. Niewygodna prawda boli. Poza tym, tylko ...niedouczeni będą nazywać kancelarie komornika firmą :D

anonymous
@IdźDoKsiążek 23.05.2018 00:01

Bo to nie fima tylko żołenierze sądowniczej mafii

Krystyna

@Walti, zakładam, że jesteś pracownikiem kancelarii. Czy możesz napisać jak wygląda praca? Forum jest dla osób wypowiadających się na temat pracy w danej firmie. Służy osobom, które chcą zapoznać się z informacjami na temat pracy zanim wyślą CV. Tak więc, czy są osoby, które mogłyby napisać jak wygląda paca w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin?

Dawid

Firma krzak a nie firma komornicza mają taki (usunięte przez administratora) ze tylko ręce załamywać bo spłacie całe zadłużenie to ta firma krzak pobiera sobie nie wiadomo skąd jakieś odsetki jak mam splacone wszystko a jeśli chciałem dostać na meila kwotę spłaty to nie mają prawa wysłać (usunięte przez administratora) pieprzone

IdźDoKsiążek
@Dawid 17.04.2018 05:35

A gdzie jest pozwolenie na wysyłanie? Przy wiszącym w tle RODO możesz zapomnieć.

Waldi

Z całą pewnością dobrze pracuje się w kancelarii!

Martix

Droga Renato, komornik wykonuje wniosek wierzyciela, ktory mu dostarczyl wraz z nakazem zapłaty. Jeśli jest nakaz zapłaty nie należy miec pretensji do komornika

Ani
@Martix 03.07.2015 22:05

Witam mam pytanie czy ko.Komornik może zabrać zwrot podadtku za dzieciAni

tiruriru
@Ani 09.03.2017 19:18

Oczywiście, że tak. To nie dzieci się rozliczają tylko dłużnik.

Paulaaa
@Ani 09.03.2017 19:18

Weszlo niedawno prawo ze nie moga komornicy zabierac zwrotow podatku.

Haha
@Paulaaa 12.02.2018 09:39

Ale żeś wymyśliła :D

Krystyna

@Karol, charakter pracy komornika jest wymagający. Jednak każdy zawód jest potrzebny, a niektóre wymagają więcej poświęceń i wyrzeczeń niż inne. Jak zatem obecnie wygląda sytuacja Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin? Czy ktoś może się podzielić informacjami na temat pracy w tym miejscu oraz atmosfery? Czy obecnie prowadzone są rekrutacje? Wszelkie informacje będą przydatne dla użytkowników tego forum.

Ap73

Człowiek na odpowiednim stanowisku.Konkretnie załatwia sprawy.Do każdego podchodzi indywidualne

Karol

Charakter pracy niestety nie sprzyja otrzymywaniu pozytywnych opinii.

Korposzczur

Odnosnie postu "Bylego pracownika"- trudno nie zgodzic sie z tym co zostalo napisane w opinii. Atmosfera w pracy fatalna, sam Szef jest tylko statysta - cala kancelaria trzesie dyrekcja. Ludzie boja sie chorowac i brac zwolnienia lekarskie bo spotyka sie to z niezadowoleniem i fochem dyrekcji. Chcac wziac urlop trzeba dokladnie wytlumaczyc dlaczego potrzebujesz go. Kwestia wynagrodzen jest to temat rzeka, ale w skrocie - nie jest to wynagrodzenie tylko jalumuzna. Szczerze nie polecam tego pracodawcy!

Reni.

To już koniec historii spłaty zadłużenia,ale bez happy endu.Wierzyciel się ulotnił i sprawy nie da się zamknąć.Ot prawo a życie.

Reni.

Wpłynęła mi kasa z wynagrodzenia.W całości.To znaczy że zajęcie wierzytelności zostało na czas odwołane.To dużo ale wciąż nie wszystko.Nadal widnieje zajęcie na bankach.Wciąż nie otrzymałam pisma o zakończeniu sprawy.Czekam dalej.

Reni.

TEN ANYNOMUS TO JA Nie wpisałam niku i tak mi wpisali

anonymous

OJ.Za bardzo się pośpieszyłam z tym happi endem.Przed chwilą odebrałam pismo od pana komornika.nie zgadniecie.UWAGA! ..Zawiadomienie dłużnika o zajęciu konta bankowego!!!!kolejnego.Pan komornik się zorientował ze dodatkowa kwota spłaty poszła z tego banku,ostatnia wpłata jaka była do spłacenia a z której otrzymałam zwrot kasy.ZWROT nadpłaty miałam 06 grudnia w ręku a pismo do mnie (data na kopercie)wysłane 06.grudnia.Oczywiście nie mam tam konta.Założyłam tam konto mojej niepełnosprawnej córce aby jej pieniądze były bezpieczne.Swoją kasę oczywiście też tam kierowałam.To chyba taki prezent na Mikołaja.ale jednak za krótkie rączki pana komornika by po nią sięgnąc.(mam nadzieję- bo wielcy mogą wszystko.)NIC Z TEGO NIE ROZUMIĘ..... A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ŻYCIE TO JEDNAK ŻART.

Reni.

Kasa prawie 90 zł zwrotu dotarła do mnie 06.grudnia.nadal widnieja zajecia na kontach.zadzwoniłam na info.byłam pierwsza w kolejce.tylko chwilę czekałam.Pani poinformowała mnie ze do pracy poszło odwołanie zajęcia,oraz do banków wyszło dnia 08.12.czyli w piątek.dziś poniedzialek.Do domu ma przyjśc pismo o zakończeniu postępowania.Dług był wpłacony w dniu 22 listopada.czyli proces zamykania do dziś to 19 dni kalendarzowych.Napisze kiedy nastąpi całość.niestety po drodze napotykamy kolejne instytucje którym również się nie śpieszy.przekaz przez pocztę szedł ...6 dni !!!

Reni.

Pozwoliłam sobie ponownie zadzwonić i zapytac czy spłacona kwota jest może już widoczna.i oto niespodzianka.dług jest spłacony a wczoraj na mój adres domowy został wysłany zwrot 80zł.na pytanie czy komornik zdaży odwołać zajęcie wierzytelności aby z kolejnej pensji nie sciągnieto mi tej brakującej kwoty(którą dopłaciłam)Pani odpowiedziała że tak.pensja 20-tego.Na razie nie potwierdzaja się więc zapisane wczesniej w innych opiniach scenariusze.w tym momencie wygląda to dobrze.napisze kiedy nastąpi zakończenie.jeszcze tylko co do zajecia konta.nie pisałam o tym bo mało mnie to obeszło ale mnie również a nawet najpierw komornik zajął konto,które było wspólne z moją niepełnosprawną córką.Jest tak zwana kwota wolna .to ponad 10000 tyś.dokąd jej się nie wykorzysta korzysta się z wpływającej kasy.i jest czas aby osoba bedąca współwłascicielem założyła swje konto i tam przekierowała swoje pieniądze.ja również kierowalam na corki konto swoja wypłatę.a jesli ktoś ma długi i trzyma na koncie większą sumę to...jest idiotą.

Reni.

w pażdzierniku zadzwoniłam do kancelarii dowiedzieć sie o wysokość długu.było1790zł.wpłaciłam 220 zł.w listopadzie komornik zajął mi całą pensję a zajęcie wierzytelności ale brakło 200zł.do kwoty zajęcia.dopłaciłam więc to.odczekałam 4 dni i zadzwoniłam aby się dowiedzieć czy się dług spłacił.pani powiedziała że żadnej kasy nie widzi i trzeba czekać tydzień.odczekałam ale pani znów nic nie widzi.zapytałam czy mogę rozmawiać z komornikiem .absolutnie nie padła odpowiedz ponieważ ona wszystko załatwia za niego .dlaczego kwota w 21 wieku ksieguje się tak długo?bo to wielka kancelaria i jest masę wpłat-usłyszałam.zapytałam dlaczego wierzyciel z tallina jest nieosiągalny a pod adresem którym ma być jest hotel?(bo chciałm u niego zweryfikować kwotę zadłużenia)pani nagle bardzo się zdenerwowała powiedziała że ja sie dodzwoniłam na infolinię i ona nie udziela żadnych informacji.gdyby moja nieciekawa sytuacja pomyślałabym że moja rozmowa to jakiś żart.czy kwota którą dopłaciłam zostanie po raz drugi sciągnieta z pensji nie wiem,na razie nic na to nie wskazuje.

gruby@wp.pl

to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miałem zadluzenie w zusie zaczełem pracowac i swiadomie podałem by sciagali zostawiajac najnizsza krajowa.wszystko bylo ok ale gdzies miałem nie zapłacony rachunek i trafilem na ta parówe,nie moze mi zabrac nic ponizej krajowe chyba ze alimenty a zabrał z konta.telefdony nie pomagaja brak reakcji.wiec niech frajer zacznie sie ogładac za siebie.

Anna

Marcin Koziara ponad rok czasu blokuje mi konto za to że mam rzekomy dług 36.5 mimo że pokazałam kwity nie robi to wrażenia i ściągnął mi z konta 700 zł kosztów egzekucyjnych, Jest mi przykro że tak się traktuje ludzi w tym kraju.

gosia
@Anna 09.08.2016 02:00

Ja czekam na pismo które miał wysłać do banku juz dwa tygodnie temu aby zwolnili mi rachunek z czego ostatnia wyplate 30,08 przelali na jego konto nie został mi nawet grosz do zycia . Jest to nie zgodne z prawem ... ciezko sie doprosić odpowiedzi na meila oraz jakich kolwiek pism

Jacek

Jak jak poprosiłem o przedstawieni mi dowodu ze odebrałem pismo to powiedziano mi ze maja to w archiwum . A do archiwum nie maja dostępu i tak właśnie wyciąga się pieniądze od biednych ludzi. Najlepiej oszukują kłamią i wykorzystują ludzie ci którzy maja władze w rękach !! Nie

RENATA

Witam!!! Jestem rozgoryczona faktem, w jakim kraju żyjemy!!! Miałam nadzieję i zawsze ufałam temu, że w państwie prawa... Okazuje się jednak, że tylko nieliczni jeszcze tak myślą - NAIWNIACY. Chociaż człowiek na pierwszym miejscu stawia i spłaca jakiekolwiek zobowiązania finansowe i ma na to dokumentację potwierdzającą, którą przestawia sądom, to i tak nie ma znaczenia... Można później oczywiście dochodzić swoich roszczeń, ale na drodze sądowej. Nie każdy ma na to siłę i pieniądze (bo to przecież kosztuje - 100zł -założenie takiej sprawy). I na tym żerują ludzie tacy, jak ten Pan (a może to wina jego współpracowników, którzy nie panują nad tym co robią). Nieważne. Ważne, że nie robiąc nic, nawet /wręcz bezprawnie (bo mimo udokumentowanych potwierdzeń), ONI robią swoje, tzn, dochodzą tego, co im się nie należy, byle tylko zarobić. o zgrozo!!! Gdzie "człowiek w człowieku"?

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin - Łask

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin