Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin w Łask

counter
2 19 54 5 1
Karolina Nowy wpis

Czy ten komornik to działalność jednoosobowa?

Franek Nowy wpis

To jest forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego tak dużo wpisów pochodzi od dłużników!

mm

ten komornik to samo zło mam potracenie dla komornika z wyplaty teraz z chorobowego 730 jest przekazywane a ten KOZIara NIE chce zwolnic mi rachunku bankowego i co zus przekazal mi pieniadze a nie moge ich pobrac nie mam za co zyc

IdzDoKsiazek
@mm

Komornik działa na wniosek Wierzyciela. Ciezko jest przeczytać prawo jakie panuje w kraju? Najlepiej zeby komornik zwolnil rachunek, a pozniej niech go wierzyciel stawia przed sadem za dzialanie na niekorzysc wierzyciela. Ludzie, poczytajcie, a nie sie plujecie na forach. Nie znoszę ludzi nie mających pojecia o tym na co narzekają.

r.
@IdzDoKsiazek

przeczytać prawo jakie panuje w kraju???ile lat i po co studia prawnicze aplikacje itp.skoro można przeczytać.?łatwiej jednak poczytać o bezprawiu zgodnym z prawem np.na tym forum.

IdźDoKsiążek
@r.

Gdzie są tu sytuacje niezgodne z prawem? "Firma krzak pobiera sobie odsetki" - to jest niezgodne z prawem? Pewnie człowiekowi chodzi o opłatę według ustawy, ale nie dojdzie to do niego, bo musi płacić za coś czego nie zapłacił wczesniej. Niewygodna prawda boli. Poza tym, tylko ...niedouczeni będą nazywać kancelarie komornika firmą :D

anonymous
@IdźDoKsiążek

Bo to nie fima tylko żołenierze sądowniczej mafii

Mariusz
@IdzDoKsiazek

Pan komornik nie przestrzega prawa, zajmuje kwoty na koncie które są wolne od zajęć komorniczych...

Zdodna Nowy wpis
@Mariusz

Zgadzam się z Tobą miałam teraz wpływ na konto 1809zl zabrał mi 1063 pytam jakim prawem? Skoro kwota wolna od zajecia to 1920zl alimenty również mi zabrał A jego sekretareczka się śmieje i pyskuje przez tel. Porażka.

Kasia Nowy wpis

Jaki jest zakres obowiązków bo czytałam ze duży?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krystyna

Czy ktoś z Was pracuje obecnie dla Komornika Sądowego Koziara Marcina? Można liczyć tutaj na dobrze płatną pracę? Mile widziane są opinie również od byłych pracowników.

@Krystyna

Szczerze odradzam to miejsce - pieniądze marne - zakres obowiązków ogromny. pracownicy są przerzucani z działu do działu bo szefowi szkoda pieniędzy na zatrudnianie ludzi. W oświadczeniu majątkowym dostępnym na stronie sądu apelacyjnego widnieje prawie 1 milion zł zarobionych przez pana komornika. Szkoda, że dla pracowników brak jakichkolwiek premii itp..Sama atmosfera ciężka, pracownicy uciekają na zwolnienia..

Jarosław
@Były pracownik

Mógłbyś napisać, czy są także przyjmowani aplikanci lub studenci prawa na płatny staż? Mam nadzieje, że mi odpowiesz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Grzegorz

Tragedia, kompletny bałagan w księgowości tam robią co chcą albo w zasadzie nic nie robią, który kompletnie nie zgodne z zajęciem należności, posiadalem dług ma 1700zl który spłacie w 3msc, dług nadal u nich wisi i nadal nie widzą mojej spłaty, mało tego kompletnie brak wytłumaczenia nawet brak chce do tłumaczenia się gdzie te środki bo księgowej się nie chce liczyć szukać zaksięgowananej kwoty. Jak by tak wszycy pracowali jak księgowa u koziary to wszyscy by mieli długi

Marek
@Grzegorz

To prawda ani nie można się dodzwonić do nich, od od roku jest zablokowane konto a dług dawno splacony a w banku nadal widnieje, blokują szybko ale nie racza odblokować hanstwo życzę temu całemu komornikowi wszystko co jest na tym świecie najgorsze za to jak prowadzi działalność

Piotr

Może ktoś podpowie czy kancelaria potrzebuje pracowników?

Batory
@Piotr

Kolejna (usunięte przez administratora) a szuka pracy

Wiktor

Szkoda, że nikt z pracowników czasami nie pisze na forum. Czy w ogóle kancelaria potrzebuje kogoś do pracy?

grzegorz

Mój kontakt z biurem pana komornika Koziery oceniam pozytywnie. Kompetentna, konkretna i miła obsługa.

Henry

Komornik to też człowiek i też może się pomylić lub czegoś nie wie.

Byk

W maju 2017 roku sąd ogłosił postanowienie o mojej upadłości konsumenckiej a ten w październiku 2018 roku blokuje moje konto(sprawa z 2015r). Po dosłaniu do komornika postanowienia wciąż muszę czekać na uchylenie blokady,czekać na swoją kolejkę. Opieszałość i kompletny brak profesjonalizmu!!!

Kuba

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

irena

witam mi tez ten komornik zajal od dzieci rente rodzina ten komornik nie ma zadnej litosc nawet nad dziecimi ktore majaq po smierci swojego taty

Teodor antyeuropejski

Czy która kolwiek z osób piszacych tu negatywne uwagi na temat pracy komorników, zresztą zgodnie z prawdą złodzieji, napisała skargę do kancelarii prezydenta i złożyła zażalenie do sądu najwyższego? Nie/ Dlatego mają nas w głebokim poważaniu. To wy jesteście za to odpowiedzialni, bo zamiast gadać nie walczycie o swoje bezpieczeństwo. Co 10 minut skarga nia komornika - taki powinen być system obrony.

Komornik sądowy ładnie brzmi w CV. Bylam dumna ze się dostałam.Gdy się przyjmowałam byłam świadoma że na początku wynagrodzenie będzie niewielkie. Ale gdy z czasem przybywało pracy i obowiązków zwłaszcza że praca jest ciezka i odpowiedzialna. Praca z dokumentami z sądów od dłużników itd miałam nadzieję że wynagrodzenie wzrośnie. Ten komornik wyznaje zasadę- Nic nie mówić i pracować za Najniższą Krajową. Nie tylko ja miałam taką pensje. 85proc kancelarii pracuje na marnych umowach a niekiedy nawet na śmieciowych. Jak nie jesteś w jakikolwiek powiązana z kadrą kierownicza niemasz co liczyć na podwyżke i lepszą umowę. A przedłużenie umowy polega na robieniu człowiekowi łaski jacy są oni łaskawi i dobroduszni że przedłuża umowę bez względu jak długo pracujesz oczywiscie na najniższa. Nie polecam tego pracodawcy. Jak się mówi w biurze - kołchoz bez perspektyw.

Nick
@Były pracownik

Jak chce sie pracowąc w sposob nie produkujący niczego tylko krzywdę, to ja się nie dziwię. Załóż szklarnie i zacznij pracować uczciwie do czasu kiedy nie spotkasz komornika. Wtedy zrozumiesz na czym polega praca , kto pracuje a kto jest pasożytem.

Krystyna

Jak już wcześniej wspomniałam praca komornika nie jest łatwa. Jej charakter często wymaga poświęceń oraz ma nieprzyjemne aspekty. Dlatego dobrze by było jakby na forum pojawiały się wypowiedzi na temat pracy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin. Może ktoś przedstawi pozytywne strony pracy w tym miejscu? Niezależnie od charakteru pracy zawsze znajdą się jakieś jej plusy. Zachęcam zatem do wypowiadania się na tym forum.

Nick
@Krystyna

Wszyscy powinni zostać komornikami i wzajemnie się rabować. Nie zapominajcie, że ponad polowa wyroków nie ma sprawiedliwej zasadności, a należność za egzekucję to niby jak zapracowana. Dlatego etyka pracy komornika raczej go nie tyka, jest zawodem, którym szanujący się czlowiek nigdy nie podejmie, a pogarda dla tego elementu jest oczywista.

Krystyna

@Walti, zakładam, że jesteś pracownikiem kancelarii. Czy możesz napisać jak wygląda praca? Forum jest dla osób wypowiadających się na temat pracy w danej firmie. Służy osobom, które chcą zapoznać się z informacjami na temat pracy zanim wyślą CV. Tak więc, czy są osoby, które mogłyby napisać jak wygląda paca w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin?

Dawid

Firma krzak a nie firma komornicza mają taki (usunięte przez administratora) ze tylko ręce załamywać bo spłacie całe zadłużenie to ta firma krzak pobiera sobie nie wiadomo skąd jakieś odsetki jak mam splacone wszystko a jeśli chciałem dostać na meila kwotę spłaty to nie mają prawa wysłać (usunięte przez administratora) pieprzone

IdźDoKsiążek
@Dawid

A gdzie jest pozwolenie na wysyłanie? Przy wiszącym w tle RODO możesz zapomnieć.

Waldi

Z całą pewnością dobrze pracuje się w kancelarii!

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin - Łask

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin
2/5 Na podstawie 19 ocen.