Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o. o.

Krosno

Opinie o Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o. o.

były pracownik

B.N. Naftomontaż Krosno niestety już nie istnieje. Zostało wchłonięte przez nowy psełdotwór PGNiG Technoogie (połączenie Naftomontaż Krosno, ZRUG Pogórska Wola, Naftomet Krosno i Gazobudowę Zabrze) Oceny: Naftomontaż - celujący PGNiG technologie - mierny!!!!!

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o. o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o. o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o. o.