HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR

Kraków

Opinie o HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR

monsieur
użytkownik zarejestrowany

Widocznie nie poawiają się żadne oferty pracy, bo nie muszą przeprowadzać żadnej rotacji wśród pracowników. Ciekawi mnie tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Zależy mi na tym, żeby zadbać o to, żeby wszystko pokazywało się u nich na czas. Pozdrawiam

czarny

towar nigdy nie dociera kompletny, zawsze czegoś brakuje w paczkach wymiary np. 1metr profia to jest u nich 98cm abo 99 lub 101 cm nie polecam...

DB

Witam, Myślałem, że tylko ja mam problem z tą firmą HART Metale. Szok 1 miesiąc ściemniania i informacja telefoniczna, że nie mogą zrealizować wysyłki. Zamówienie na 1300 zł zero zainteresowania zrealizowaniem go. Zastanawiam się czy za 100 zł nie założyć im sprawy cywilnej i pociągnąć za koszty opóźnienia w projekcie. W głowie mi się nie mieści, że można tak prowadzić sprzedaż internetową.

shadow

Sklep internetowy zero przyjacielski dla klijenta. Ingerencja telefoniczna dala tyle ze po kilku dniach dostalem nr konta do wplaty. Po nastepnym tel 3 dni puzniej slysze paczka wyslana. Tel w czwartek paczka wychodzi w piotek o 16.30.ogulem kurier dostarczyl paczke w pon. Wyszlo 10 dni z zamowienia kilku rurek.wdodatku 2 szt nie wtym wymiaze. Porazka radze kupowac gdzie unndziej.

Miś

Przez miesiąc nie potrafią wysłać kawałka profilu aluminiowego i czterech plastikowych zaślepek. A wszystko jest na stanie. Żenada. Omijajcie szerokim łukiem, bo szkoda czasu i nerwów.

Tomek

Potwierdzam w stu procentach. Firma beznadziejna. Nieprawdopodobnie chamska obsługa. Robią człowiekowi wielką łaskę. Omijać szerokim łukiem.

Klient

Dnia. 17.08.2012r. pracownik tej firmy najpierw na przywitanie ordynarnie i nieuprzejmie z \"buzia\" stwierdził że godzinę do dwóch zajmie mu ucięcie 4 profili i 17 rurek i za usługę cięcia będzie mnie kosztować 170zł za godzinę!! następnie gdy zaczął ciąć, ja rozmyśliłem się, nie zamierzałem płacić za towar 140zł i drugie tyle za cięcie, zdarzył uciąć 3 rurki - z czego ŻADEN nie miał wymaganego przez mnie wymiaru, a profil 2,3 m uciął jako 203 cm.. Przez co jestem narażony na starty! jestem zmuszony znów jechać ponad 50km w jedną stronę po nowy profil, jednak dobrze że jest inna alternatywa w postaci firmy posiadającej metale kolorowe. Będę omijać szerokim łukiem tą firmę i wam też radzę omijać to pełne c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwa i prostactwa i nieuprzejmości miejsce. PS. Ceny maja w dodatku najdroższe w mieście, niestety cena nie odbija się na jakości.. nawet obsługi!!! ODRADZAM, masz wroga? nielubianego kolegę który potrzebuje metali kolorowych? wyślij go do tej firmy!

Zostaw opinię o HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR