BETONLIT Sp. z o.o.

Trzebiszyn

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o BETONLIT Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BETONLIT Sp. z o.o.

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w BETONLIT Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Nick

Spoko kasa ,szef luzak

Rom

Pracowalem tam , zarobki kiepskie atmosfera doniczego zero szacunku dla pracownika a to dzieki pracownikom maja ten zaklad , szef i cala reszta z biura od rana wrzeszcza , nie polecam tego zakladu lepiej na bezrobociu spokojnie siedziec

Nick

ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. szefa rzadko kiedy zastaniecie w biurze a na polu golfowym znacznie szybciej. Dyrektor handlowa (bo córka tatusia) jednoosobowego działu handlowego wiem, ze zneca sie nad pracownikami, drze sie w nieboglosy o wszystko, straszny mobing i darcie ryja o wszystko, ogólnie choleryczka i histeryczka. wspolczuje pracownikom w biurze, najdluzej ktos tam wytrzymal moze z pol roku na pewno nie wiecej. na produkcji nie lepiej, chlopaki maja zasuw ale co poradza jak biuro wymaga... kiepska atmosfera, nie polecam w ogole.

admin

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie BETONLIT Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Zostaw opinię o BETONLIT Sp. z o.o. - Trzebiszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BETONLIT Sp. z o.o.