Schneider&Dalecki Composit Technology s.c.

Krojanty

Opinie o Schneider&Dalecki Composit Technology s.c.

ktoś

bagno, większego w okolicy chyba nie ma. Pan [usunięte przez moderatora] wieka kierowniczka nic lepsza, firma prowadzi produkcje laminatów, przy takich smrodach i przy takiej chemii płacą tak marne pieniądze, że az zal..., , o ile wam dadzą normalną umowę o pracę, a nie zlecenie czy wspaniałomyslnie zaproponują pracę na czarno pracujcie sobie tam, ja już w ich kierunku nawet nie spojrzę....

były pracownik

bardzo zła atmosfera pracy, chamstwo i arogancja to cechy które charekteryzują panią kierownik jak i właściciela, osoby, które chcą wnieść coś do firmy nigdy nie są doceniane, szczerze odradzam tam pracę

Zostaw opinię o Schneider&Dalecki Composit Technology s.c. - Krojanty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider&Dalecki Composit Technology s.c.