TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

Dzierzki

TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O
2 4

Opinie o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

spawacz

firma naprawdę nie jest godna polecenia. szef zakładu ma pracowników gdzieś, chamsko się odzywa do pracowników (ogólnie burak). wszystkie maszyny ledwo co się trzymają kupy (nie ma czym pracować ). brak ubrań i innych materiałów bhp. stawki wynagrodzenia śmieszne

ozi
@spawacz 24.05.2016 00:01

nie każdy musi być zadowolony z pracy, zwłaszcza, że trzeba pracować kiepsko wygląda opinia pisana o 24.00 pozdrawiam

Zostaw opinię o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O - Dzierzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O