TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

Opinie o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

nick

firemka chyba już padła co ? wykonczył ich olsztyn za kontenery o ktorych nie mieli pojecia jak sie robi

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

spawacz

firma naprawdę nie jest godna polecenia. szef zakładu ma pracowników gdzieś, chamsko się odzywa do pracowników (ogólnie burak). wszystkie maszyny ledwo co się trzymają kupy (nie ma czym pracować ). brak ubrań i innych materiałów bhp. stawki wynagrodzenia śmieszne

@spawacz 24.05.2016 00:01

nie każdy musi być zadowolony z pracy, zwłaszcza, że trzeba pracować kiepsko wygląda opinia pisana o 24.00 pozdrawiam

Zostaw opinię o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O - Dzierzki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O