TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

Dzierzki

Opinie o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O

spawacz

firma naprawdę nie jest godna polecenia. szef zakładu ma pracowników gdzieś, chamsko się odzywa do pracowników (ogólnie burak). wszystkie maszyny ledwo co się trzymają kupy (nie ma czym pracować ). brak ubrań i innych materiałów bhp. stawki wynagrodzenia śmieszne

ozi
@spawacz 24.05.2016 00:01

nie każdy musi być zadowolony z pracy, zwłaszcza, że trzeba pracować kiepsko wygląda opinia pisana o 24.00 pozdrawiam

ozi
@spawacz 24.05.2016 00:01

Zostaw opinię o TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O - Dzierzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TENIR SERWIS SPÓŁKA Z O O