Codar Security

Opinie o Codar Security

Przemek

Rzetelna firma

Ja

Bardzo dobra firma ,rzetelna pieniądze zawsze są na czas.Jak dla mnie najlepsza na rynku.Polecam wszystkim :)

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Antek, może wszystko da się wyjaśnić? Może doszło do jakiś nieporozumień. Napisz czy do tej pory udało się wszystko wyjaśnić? Pamiętajcie, że warto pisać o sprawach które znajdują rozwiązanie, tym bardziej, że kandydaci wchodzą na fora i czytają opinie, niektóre mają kilka miesięcy i nikt na nie nie odpowiada tym bardziej, jeżeli sa pewne zawiłe kwestie.

Antek

Ta firma to syf i dno. Szefowa oszukuje biednych niepełnosprawnych jak tylko się da. Miałem z nimi batalię o rozliczenia. Nie polecam tego bagna.

Grzegorz

Chciałem pochwalić się że Codar uczciwa firma płaci na czas i zgodnie z nowymi zasadami 13zł za godzinę. Polecam!

michał
użytkownik zarejestrowany

Skoro zatrudniaja niepełnoprawnych to tez ich dobra wola, z pewnoscia dostaja na nich pieniadze.

Adam

Bardzo dobra firma i tyle :)

władek

Pracowałem w wielu firmach z Codara odeszłem na emeryturę, nie mogę złego słowa powiedzieć. Umowa o pracę, pieniądze zawsze na czas a pracowałem 5 lat no nie spóźnić się z kasą przez tyle lat to oczymś świadczy. Byłem na zwolnieniu i mimo tego że uprzedziłem dużo wcześniej że to zwolnienie potrwa minimum 4 miesiące to nikt mnie nie zwolnił a miejsce na mnie czekało.Przemiłe Panie w biurze z szefową na czele. Polecam tą firmę. Jak zdrowie pozwoli to na pewno wrócę tylko do nich.

tomek z gorzowa

nawt dobtze,pracowalo sie mi

ja

oszuści -dorabiają się na ludzkiej krzywdzie, kasiorę trzepią z dotacji za niepełnosprawność a ludziom płacą ochłapy - dno i wodorosty i 50 metrów mułu!!!! Pozdrawiam wszystkich zadowolonych :-)

Andzia

Jeżeli pracujesz tam już 7 lat to polecam prace w Redzikowie w Parku Wodnym koło Słupska,za godzinę nadliczbową dają 50 groszy bo są tak biedni,pół miesiąca pracy za 50 zł.,ja na szczęście już tak nie pracuje,a ci którzy tam pracują nadal najwidoczniej nie mają szacunku sami do siebie(usunięte przez administratora)

prometeusz
@Andzia 18.07.2014, 11:12

potwierdzam,chamstwo w panstwie,to fakt w Redzikowie kolo Słupska placa niepelonsprawnym 50 gr.za godzine nadliczbowa,sa wyjatkowo biedna firma,do dzis nie moge sie z nimi rozliczyc,nawet dziady nie wiedza,ze za chorobowe sie placi,praca 24/24 ale jest ok,pluc swini w ryj to powie ,ze deszcz pada i tak maja gdzies te opinie

Jurek

Nie zgodzę się z tą opinią. Słuchaj uchem a nie brzuchem. Pracuję 7 lat i nie mam problemu z rozliczeniem! Umowa o pracę, wszystkie świadczenia. Nie ma już takich rzetelnych firm!!! Polecam tym którzy chcą pracować.

Adam

To oszusci a nie firma. Zero totalne zero. Nie polecam nikomu pracy u nich. Co innego mówią i obiecują a poźniej co innego wychodzi w rozliczeniu.

Zostaw opinię o Codar Security - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codar Security