Opinie o Impel S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel S.A. w Łódź

kolo

jak tam na fabrycznym ?

@kolo

obiektywnie mówiąc dobra kasa ,70 %fajnych ludzi odkąd nie ma delmy jest lepiej dużo lepiej koniec chachmęcenia z dyżurami i godzinami ,ja jesteś w grafiku to wiesz ze pracujesz a nie jak u niej .

Zniesmaczony

Impel S.A albo nie dba o dobra pensje swoich pracowników, albo źle rekrutują ludzi na pewne stanowiska. Sprawa tyczy się recepcji w jednym z największych biurowców banków w Łodzi. Otóż będąc klientem/gościem zostałem bardzo źle potraktowany przez jedną z młodych Pań pracujących tam. Zastanawia mnie czy owa Pani siedzi za karę czy po prostu trafiłem na jej słaby dzien? Pani traktuje ludzi z góry, zero współpracy zero pomocy tylko ten zabijający wzrok... proszę dac premie tym ludziom albo zmienić ich, bo bardzo psujecie wizerunek Banku.

Wieslaw5 _1955
@Zniesmaczony

Impel dba o własną (usunięte przez administratora).Faktycznie stawia się na posterunku ludzi którzy nie nadają się do pracy z ludźmi oni po prostu są na posterunku.Wiem co piszę ale za pracownika z 2 grupą firmy otrzymują ok. 1250zl, zapłacą 1700 plus zapłata od firmy sięgającej i kto za ile pracuje.Za 1sza grupę otrzymuje powyżej 2000zl a jak jest ,,S,,to i ok.3000zlnetto.

Wieslaw5_1955

Firmę tworzą ludzie jak się trafi (usunięte przez administratora) koordynator to przegrane.Pracuje trochę i nie można narzekać zależy też od obiektu.Widok firmy psuje pazerność zatrudnia się 80 płatków bo mają dotację a człowiek nie wie co to monitor komputer itp.,fizycznie na posterunku a psychicznie powinien być w DPS i to psuje widok całej ochrony.Dopoki peron będzie płacił pracodawcy a nie pracownikowi to będzie kpina z ochrony.Pozdrawiam.

kkk,3

jak tam na fabrycznym robi jak z dowodzeniem m jakieś zmiany kto i co t

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impel S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Wiktor

Podpowiedzcie jakieś newsy z pracy. Interesuje mnie firma ale tak rzadko tu ktoś pisze.

Rak
@Wiktor

Firma jak firma ważne ze kasa na czas

Karol

Co najbardziej odpowiada wam w pracy w firmie Impel? Jakie złe strony widzicie? Zapraszam was do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy, pomoże to innym forumowiczom znaleźć najlepsze miejsce pracy.

kacha

polecam prace nie jest trudna i jak ktos potrzebuje piniedzy to bedzie dla niego ok... daja umowe...pieniadze wyplacaja na czas

hjbakj

niektóre nazwy tych stanowisk rozwalaja mnie :D jak np. Suwnicowy - Kombinat jest to praca na zastępstwo, więc jak chcecie na stałe to warto szukać czegoś innego

Beta

A mi w impelu odpowiada praca tymczasowa, gdy mam wolny czas i są możliwości to dorabiam, każdy ma różną specyfikę pracy. Nie czaruj się że w innej pracy będziesz miał wyższą emeryturę, będziemy pracować jeszcze dłużej, a emeryci będą mieć jeszcze mniej.

abb

Witam. Niestety jestem pracownikiem tej dziadowskiej firmy z powodów osobistych. praca niby dla impel a umowa z dwiema innymi spółkami. co miesiąc dostaje się 2 umowy. jedne się nie skończą a już kolejne daja na ten sam okres który obowiązuje jeszcze w poprzedniej umowie. Płacą wygląda żenująco 5zł brutto. na rękę około 4,20 ba mało tego. po pół roku pracy moja składka na ZUS w zestawieniu do rozliczenia wynosiła około 7zł. śmiech na sali. ile lat pracować muszę by mieć emeryturę. . . płacą jest tak żałosna że przy wypłacie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 700zł na miesiąc dostaje. ja się pytam gdzie ta płacą minimalna w naszym kraju. . . tak jak pisałem na początku gdyby nie powody osobiste to w tej pracy bym nie spędził nawet godziny. . . nie polecam. jeśli ktoś nie jest zmuszony pracować u tych złodzieji to polecam omijać szerokim łukiem.

Robert
@abb

Mylisz pojęcia płaca minimalna jest na innej umowie, to co tobie nie odpowiada dla innych bywa bardzo wygodne, sam pracuję w Impelu i na taką formę płacy i pracy nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Impel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel S.A.