mm logistic

Iława

Opinie o mm logistic

Majki

Istnieją, istnieją @arczi. Spokojnie. Nawet szukają teraz kierowcy kat B na trasy międzynarodowe. Od idealnego kandydata wymagają dyspozycyjności, doświadczenia na stanowisku kierowcy, oraz doświadczenia w transporcie chłodniczym. Myślę, że warto spróbować. Powodzenia.

Słowa kojarzące się z mm logistic (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w mm logistic:

Zostaw opinię o mm logistic - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mm logistic