Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j.

Piła

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j.
2 6

Opinie o Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j.

Administrator

Od ostatniej opinii związanej z Spedycja i Transport DRAGON minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

   
4y

jeden komentarz to trochę małon jak na taj znany i nagradzany poważnie transport chłodniczy. a jak jeszcze mają swoj warsztat to naprawde kierowca może się u nich w robocie czuć w miare bezpiecznie i komfortowo, chyba jednak się zdecyduję usiąść u nich za kółkiem

   
Pracownik

Firma o.k. Tylko UWAGA!!! na Bożenę K.Donosicielstwo i plotkarstwo to jej domena.

   
Robaczek

Bożena z księgowości wszystko wam powie o firmie.Kto ile zarabia i kiedy ma dostać wypłatę!!!Nawet się chwali ile szef ma zwrotu za PIT-a!!!Jak chcecie coś wiedzieć to ona wszystko wam opowie!!!

   
pracownik

nie polecam nikomu(usunięte przez administratora)LIPA I WIELKA POMYLKA

   
dymek

Ta firma to kompletna porażka nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym bagnie złodzieje i barany za biurkiem po prostu syf kiła i mogiła dla mnie to najgorsza firma pod każdym względem ścierwa...

   

Zostaw opinię o Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja I Transport Dragon Mirosław Wójcik Jakub Wójcik sp.j.