Opinie o Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz w Piła

Natalia Nowy wpis

Ile osób liczy Wasz zespół pracowników ?

Emilia Nowy wpis

Znalazłam ostatnio tę firmę i zastanawiam się, jak się tam pracuje. Zależy mi na stabilnej pracy. Czy Transpil zatrudnia na umowę o pracę?

bolo Nowy wpis
@Emilia

Nie polecam, auta ponad 10-cio letnie, wsiadasz i jeździsz albo nie pracujesz, weekendy tylko z teorii wolne, a tak naprawdę siedzisz w trasie (usunięte przez administratora)

Choir Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników firmy którzy są na forum orientuje się czy dalej są problemy z wypłacaniem wynagrodzeń na czas? Czy firma oferuje wysokie zarobki? Można liczyć na benefity?

Nowy w Skórce

Coś tam się w Transpilu chyba posypalo ostatnio. Rodzinka jakaś zdenerwowana biega

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Bogdan

@Josh od czasu Twej wypowiedzi minął ponad rok, czy udało Ci się uzyskać informacje na temat zarobków w firmie Transpil? Może ktoś inny wie, jak wygląda sytuacja z warunkami pracy u tego pracodawcy? Pamiętajcie, aby pisać w sposób merytoryczny i nie stosować pomówień oraz inwektyw.

Josh

No nie od dziś wiadomo, że potrzebny jest Specjalista ds. Transportu Drogowego i Spedycji, ale mało kto chyba w Złotowie zna się na tym, mam jednak nadzieję, ze ktoś tutaj się na tym zna i jednak czyta to forum i da znać że faktycznie się opłaca i da radę

Jacek

takie problemy w tej firmie ma każdy , z dokładnością co miesiąc w okolicach 10-go. Kto tam robi ten wie...

WALDI

tak, dokladnie wysyla pieniadze co kilka dni (jesli sie wogole doprosisz), robilem tam kawał czasu, i to byl najwiekszy blad. DRAGON jest jeszcze gorszy, tam jest (usunięte przez administratora)

M.

jakie przelewy?! domysl się człowieku, przelewem idzie tylko podstawa, czyli najniższa krajowa, reszta do łapki... jak Wielmożny Pan i Władca swojej zadłużonej firmy po wielokrotnych wizytach, prośbach i ukłonach w jego gabinecie raczy wypłacić jedna piątą. Potrafi wyciągnąć z kieszeni 400zł mówiąc" oddaje ci moje własne pieniądze co na chleb miałem". Taki pracodawca Panie i Panowie. Pracowałem u niego kilka lat. Zero szacunku z jego strony. Nie życzę nikomu.

bez niku

diety na papierze .akord kasa w 10 ratach..ciagle obciazenia .niepolecam tej firmy nikomu nawet wrogowi.szef ma swoj swiat i ma w (usunięte przez administratora) ie kierowcow

mórzyn

zasówam a szef i tak płaci w ratach diety tylko na papierze

gość

pieniądze w 10 rtach w domu mało i krótko

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz - Piła

Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego Transpil Tadeusz Dobrasz
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. Powstańców Wielkopolskich 187
    64-920 Piła