AKBIT

@KM Twoja wypowiedź jest dość chaotyczna. Więcej konkretów poproszę

Władca Wąsika

KM
@Władca Wąsika 08.12.2015, 12:19
Odradzam, mała domowa firmia robiąca w konia pracowników. Przerost formy nad treścią i mniemania nad możliwościami...

Panie A.D. - czemu takie rozgoryczenie :) Chętnie porozmawiam o uczciwości Pana :) .... Jak to jest, że pracownik zwalniany (nie zwolnił się sam) ma taki żal do całego świata - pytanie czemu zwolniony - hmm - jeśli byłby taki dobry czy zostałby zwolniony :) Jeśli Panu było tak źle to czemu Pan się nie zwolnił :) ???? pytanie retoryczne ;)

jeden z byłych

przerób jak na linii produkcyjnej. Ten mały z wąsem jest debesciak. ciezko firmą to nazwac. omijac z daleka

Frodo

Bronek profesjonalizmu jeśli chodzi o warunki pracy w Akbicie jest tyle ile mięsa w parówkach. Było by całkiem przyjemnie gdyby nie "władca pierścionka" aka dyrektor zarządzający.

Zostaw opinię o AKBIT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKBIT