EUROMEAT

Mokrsko

Opinie o EUROMEAT

borixon

Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Kolega pracował w euormeacie i sobie chwalił ich. pozdro i powodzenia

bodzio

Czy to jest dalej EUROMEAT czy już ZM Henryk Kania? Są jakieś przyjęcia w ogóle?

amelek

@fiflacz, z takim podejście, to ja szczescia nie wróżę, chyba jednak masz jakies predyspozycje do wykonywania jednego typu stanowisk i nie spełnisz wymagań na wszystkie możliwe. Ja na przykład byłbym zainteresowany stanowiskiem pakowacza, ktoś jest w stanie je polecić? Ewentualnie cos innego na produkcji, moze byc np. wykrajacz mięsa.

jacka

a może ktoś podać adres e-mail? lub numer telefonu?

jacka

Czy są jeszcze przyjęcia?

ja

Witajcie!Bardzo zalezy mi na tym zeby ktos powiedzial jak wyglada praca i placa w zakladzie?czy rzeczywiscie jest to gole 1180zl?

zajechany

atmosfera zajefajna po dupsku trzeba calowac wszystkich papieros kiedy chcesz nic tylko pracowac powodzenia

najlepiej z brygadzistami z pakowania lub z PANIĄ POKEMON z etykiet to oni są tam prezesami. POWODZENIA i przyjemnej pracy.PROPONUJĘ od razu łyknąć tabletki na uspokojenie

poszukujaca

chciałabym sie przyjąć do waszego zakładu, ale nie wiem z kim musze zagadać? czy musze miec jakieś znajomości czy przyjmują tak od reki? są teraz jakieś przjęcia? słyszałam tylko ze są tam nocki, czy dziewczyny też pracują na nocki?

ochronaaa

ideał jest monitoring można sprawdzić to jest św trójca przecież jest jeszcze jeden brygadzista [usunięte przez moderatora].. najbardziej zapracowany walący w balona ale całej trójcy się płaci za dobrze wykonaną pracę najlepiej na palarni.Piszemy o nockach

syf

oddany bardzo dobra uwaga w 100 procentach się z tobą zgadzam

my

a o co chodzi z tym zarabianiem?znowu broją!:-P

ja

Witam.Widzę że niektóre osoby z góry zbyt mało zarabiają i zatrudniają firmy ze swoich stron na których zarabiają i dzielą się kasą...;-)

asfalt

Chciałem zapytać się od której jest czynny zakład, gdyż chciałem zrobić remont silnika i blachy w samochodzie

Ja

A kto jest brygadzistą w Mokrsku teraz

jestem przerazona tym co piszecie moj znajomy sie tam niedawno zatrudnil narazie nie narzeka pewnie do pierwszej wyplaty

A my na nich jeszcze musimy robić.Ja to bym im dał jeszcze jakiegoś ( usunięte przez administratora )bo ludzie za wolno robią.Myślę że z nowym brygadzistą osiągną swój cel.

wolf

jak sie zapatrujecie na nowe kierownictwo euromeatu. prosze o wyczerpujaca opinie.

smerf

heh...z księżyca to mało powiedziane....

mam propozycję... idźmy wszyscy na chorobowe po wypłacie zobaczymy co zrobią hehehe

Nawet drugie konto założyłem bo tyle ma być kasy 10.Żałosne

była

teraz w zakładzie można podobno pracować tylko na 3/4 etatu,liczy się to tylko do lat pracy ,ale nie do lat składkowych, bo składki nie są naliczane od najniższej krajowej.można je później oczywiście wyregulować,ale pamiętajcie że procęt w zusie szybko rośnie.Zastanówcie się co podpisujecie...

Zostaw opinię o EUROMEAT - Mokrsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROMEAT