Pepco Poland Spółka z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Pepco Poland Spółka z o. o.

Teresa

Czy firma funkcjonuje normalnie? Taka cisza na forum zupełnie jakby nie było firmy. Możecie coś napisać jak się teraz pracuje? Czy potrzebują nowych ludzi?

Elemele

Dzień Dobry. Naczytałam się tych opinii że aż ma ciarki. Jesteśmy w 21 wieku a takie historie sie słyszy . Sama zastanawiam się czy przyjąć sie do pracy. Chociaż wiem że jaka jest atmosfera w pracy nie zależy od samej firmy tylko OD NAS SAMYCH od załogi . Byłabym wdzięczna o rzetelne opinie o tej firmie. Mam pracować w Grodzisku Maz. Dziękuje

Elemele

Karolina

Jakie stawki funkcjonują w pepco dla nowych sprzedawców-kasjerów? Poszukują takich pracowników w kilku miastach.

Wiesz o firmie Pepco Poland Spółka z o. o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Pepco Poland Spółka z o. o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepco Poland Spółka z o. o.