"JAGODEX" Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

"JAGODEX" Sp. z o.o.

Opinie o "JAGODEX" Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w "JAGODEX" Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

hhhh

Firma "JAGODEX" Sp. z o.o.nie ogłosiła upadłości, bynajmniej z tego co mi wiadmo. Wiem, ze teraz nie szukają pracowników, ale to nie powód by myśleć że firma upadła. Będe wdzieczna za ifnroacje jak się tam pracuje, czy atmosfera jest wporządku?? :)

******************

a upadłość już ogłosił

***********

Nic się nie zarabia!!! Pracodawca zalega z pensjami już od kilku miesięcy

dostawca
@*********** 19.08.2015 18:40

za zakupiony towar też nie płaci, telefonów nie odbiera itd. jak dziecko nie polecam nikomu takiego klienta.

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie "JAGODEX" Sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o "JAGODEX" Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JAGODEX" Sp. z o.o.