Bank PKO BP

Ciechanów

Opinie o Bank PKO BP

Michał

Co ciekawe, PKO ma b. ciekawy sposób na rekrutowanie pracowników. Jeśli przejdzie się u nich pierwszy etap, czyli CV wpadnie im w oko, to zapraszają na rozmowę, gdzie mogą wykorzystać takie rzeczy jak: kwestionariusze osobowości, testy umiejętności, próbki pracy i Assessment Center

petent

Marnota,pozostał tam zaduch poprzedniej epoki. Kolejki,czynna połowa okienek,a personel obsługuje jak by robił łaskę. Każdy komercyjny bank tylko nie Pko i Bgż.

Zostaw opinię o Bank PKO BP - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank PKO BP