Master Pack

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Master Pack

wiktor

1600zł netto to i tak uważam ,że to jest dobra kwota ,chociaż branża ta jest bardzo scisła i pewnie ciezka bo zajmują sie produkcja maszyn pakujacych wiec pewnie tam nie ma przelwek a ludzie do pracy powinni byc chyba silni i niebojacy sie pracy,dajce znac jak na produkcji.

jpa

1600zł netto,ha ha

Słowa kojarzące się z Master Pack (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .rozwojowa.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .mili. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600zł netto Najbardziej podobało mi się w Master Pack: Najbardziej nie podobało mi się w Master Pack:

Zostaw opinię o Master Pack - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Pack