Opinie o Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. w Łódź

Do dziś się tak dzieje jak ktoś kiedyś opisał, że może dojść do przejęcia klientów? chce się upewnić, ponieważ jest teraz dostępna oferta na Niezależnego Doradcę Finansowego z dopiskiem, że to forma pracy dodatkowej. Widełki od 4 do 12 tys jednak w tym przypadku zwróciły uwagę. na ile uważacie ze praca jest stabilna?

Maciek

Jestem w trakcie procesu rekrutacji. Przebiega bardzo nowocześnie. Najpierw zadanie On Line. Następnie spotkania osobiste. Wygląda bardzo profesjonalnie. Jestem coraz bardziej zaangażowany. Można powiedzieć, wciągnąłem się. Polecam.

Kalina Nowy wpis
@Maciek

To zadanie online jest jakieś otwarte? Czego może bardziej szczegółowo dotyczyć? Do tego czasu musisz teraz czekać na feedback czy może normalnie udało się dostać? Jak to teraz wygląda i tak poza tym to czy występuje jakieś stałe zapotrzebowanie?

Joanna Nowy wpis
@Maciek

Odradzam współpracę z nimi. Tak naprawdę sprzedawać music to co Ci karzą, nie to co potrzebuje klient. Kilka razy w tygodniu spotkania online gdzie raportujesz wyniki i postępy, które mogą być marne jak nie wciśniesz klientowi tego co Ci narzucą. Na sam koniec i tak przejmują bazę Twoich klientów i dzwonią do nich informując że nie pracujesz już i proponują swoje produkty.

inne Nowy wpis

Akademia Finansów Osobistych to szkolenia przekazane z największą lekkością i często z humorem o rzeczach ważnych. Finanse -- nasze codzienne to temat trudny a jednak tu poznasz przekazane w najbardziej profesjonalny sposób, ich działanie i niejednokrotnie uchronisz się od błędu. Masz rozum? Posłuchaj co mówią Ci od Profit 5p. Polecam szczerze te wykłady. Anna Małecka

Wiola

Czyli doradcy testują produkty przed ich poleceniem klientowi? Tak mogłoby wynikać z jednej opinii od pewnej Pani na forum. generalnie to wisi tu oferta od przedwczoraj i widełki wpadły mi w oko bo górna ich granica sięga 12,000 zł. Tylko pytanie z jakim trudem można na tyle wyrobić? Polecacie aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Finansowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Asia

Podoba mi sie ich bezstronnosc i trafne argumentowanie. Fajnie ze sam doradca korzysta z produktow firmy i mi poleca juz przez siebie sprawdzone

Elwira

Pozytywne wrażenie: Czas reakcji, Profesjonalizm Spodobali mi się pionieważ nie są nachalni. Lubię takie postepowanie. Czy prowadzą obecnie rekrutację?

baon24@wp.pl
@Elwira

Spodobali Ci się PIONIEWAŻ nie są nachalni? A które TU jest nachalne w rekrutacji kandydatów na OFWCA? W 2008r szukaliśmy ubezpieczenia dla rodziny, zgłosił się agent z TUiR Allianz i po wstępnej rozmowie, zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną do Pani Dyr. Oddziału Allianz. 2 dni później byłem po rozmowie i w ten sposób zostałem agentem wyłącznym, by z czasem zostać OFWCA dzięki czemu mam dostęp do ok 50 TU majątkowych i życiowych i żaden inny pośrednik typu Profit SA.

@baon24@wp.pl

Nie no to akurat super, że tak Ci się udało ale chyba miała prawo napisać, że akurat to jej się podoba?

@baon24@wp.pl

Mam taką prośbę do Ciebie baon24@wp.pl Zapoznaj się ze standardami ubezpieczeniowymi, poczytaj i doucz się. Zostałeś OWFCA czyli .... OWCA (OFWCA) to osoba, która pracuje dla multiagencji ubezpieczeniowej. Mimo, że jej codzienna praca jest zbliżona do obowiązków agenta, sama nie może się nim nazwać. W przeciwieństwie do niego, OWCA nie musi posiadać licencji ani własnej działalności gospodarczej. Czyli jesteś brokerem, pośrednikiem, możesz mieć i 1000 TU. Świadczy to tylko o Twoim błachym podejściu do powagi sprawy. Nie rozumiesz powagi ubezpieczeń. Wciskasz ludziom szajs za parę złotych, żeby dorobić do pensji. Chodzisz i pieprzysz jaki to jesteś super a nie masz zielonego pojęcia o ubepzieczeniach.

Gabbi

Bardzo dobra firma, bez żadnej nachalności przedstawia swoją ofertę! Idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą pracować od do na etacie, elastyczność i rozwój bardzo wysoko cenione.

@Gabbi

Jeden przedstawiciel ją prezentował? W jaki sposób w takim razie i czemu miałby to robić nachalnie? To jakie konkrety odnośnie współpracy Tobie przypadły?

Gabbi
@Krystyna

Chodziło o ofertę pracy, proces rekrutacji uważam, że jest okej. Tak jak pisałam wyżej, podoba mi się elastyczność i niezależność w tej pracy, a nie siedzenie w określonych godzinach przy biurku na etacie.

@Gabbi

super dzięki, ogólnie to pisali już coś na temat szkoleń, na stronie firmowej także są podkreślane. te obecne jak przebiegają, czego z nich się nauczę?

Janek B

wszystko ubezpieczylem tak jak chcialem, nic mi nie wciskali ponadto, polecam

ANIELA BARGIEL

Trafialam z polecenia, nie zawiodlam sie, wszystko co chcialam zalatwili w mig, widac duze doswiadczenie i oddanie konsumentowi

Daria

Dobre i tanie ubezpieczenia, zostaje na stale

Marek Nowak

Bardzo ciekawa i rozwijająca praca, oczywiście wymagająca ogromnego skupienia na celach,

Krystyna

Co bardzo dobrze? Te cele są dobrze stawiane czy ich osiąganie w miarę dobrze idzie? Jakie tak właściwie były wtedy w październiku gdy to pisał a jakie są obecnie?

Jan Witczak

Niezwykle zaangazowanie, ponadprzecietne kompetencje, bardzo dobre wrazenie ze wspolpracy. BRAWO!

Wojbor Milewski

Bardzo dobre szkolenia. Brak podstawy - tylko prowizja, ale wysokie wynagrodzenie

@Wojbor Milewski

ok

@Marek Nowak

Czyli już ze 4 lata temu pisali że kasa jest dobra? skoro tak potwierdzasz to przybliży obecne warunki finansowe? o ile mniej więcej na dany moment to radę stąd wyciągnąć na tych prowizjach?

MARCIN

firma ok. dla osób nienawidzących etaty - czyli dla mnie jestem wolnym human i to szanują mam w de... korpo

@MARCIN

super

Adam Kostrzewski

Jestem kandydatem, na razie wszystko wygląda dobrze; Czy ktoś ma wiedzę jak zostać doradcą w tej firmie? Dzięki za podpowiedź

@Adam Kostrzewski

Pracować i uczyć się tego zawodu ze 100% zaangażowaniem!

Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Konsultant. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

MJ

Positive: Professionalism, Quality, Responsiveness, Value

@MJ

Podpisuję się pod powyższa opinią.

Jak wygląda praca na stanowisku Doradca Finansowy? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.?

Podziękowanie za udział w rekrutacji na stanowisko Doradca Finansowy w związku z nie stawieniem się w dniu dzisiejszym na umówione spotkanie rekrutacyjne uprzejmie informuję o negatywnym rozpatrzeniu Państwa kandydatury

@Kandydat

Ale, że o co chodzi? Przecież to pytanie z tamtego roku jest

Milena Kaczmarek

Przydał się bardzo informacja z 6 GRU 21 puls rynku

Elżbieta
@Milena Kaczmarek

A jaka to konkretnie informacja? Czego dotyczy. Możesz napisać więcej szczegółów.

MJ

Positive: Professionalism, Quality, Responsiveness, Value

Kłys M

Odpowiednia obsługa - profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.?

Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.