metrosoft

Kraków

Opinie o metrosoft

KarSo

Pomimo, że nie dostałam się na stanowisko, na które aplikowałam, proces rekrutacyjny, a najbardziej podejście do kandydata i proces rekrutacyjny - oceniam na 5!

KarSo
@KarSo 16.11.2016 11:31

w skali 0-5 dla jasności dodam

mas

ja również, wiele jest rzeczy na które można by było wziąć poprawkę, ale pracodawca jest bardzo uczciwy i ma konkretne oczekiwania wobec pracowników i to się może nie podobać, natomiast wypłaty są na czas i naprawdę pieniądze spełniają ich oczekiwania

sql

jestem zdziwiony niepochlebnymi opiniami o firmie, jak to zwykle bywa najczęściej je pisza osoby którym się w pracy nie powiodło...Fakt: rekrutacja prowadzona przez zewnętrzną firmę (modis) nie była profesjonalna. Długo czekalem na feedback i jakikolwiek kontakt. Natomiast sama firma jest całkiem spoko, sporo się nauczyłem, dostałem kasę jakiej oczekiwałem, management idzie na rękę. Nie mam do czego się przyczepić.

nowy

Właśnie jestem w trakcie rekrutacji przez modis jak ktoś jest w podobnej sytuacji i chce podyskutować to można na awpoczta At o2 dot pl

mm

szukaja szukaja, infopraca, mlode panie rekuterki :) tsql, finanse od pol roku;]

m

kiepski proces rekrutacji, szalenie nieprofesjonalny i zero szacnku dla osoby oczekujacej dla pracy. wstyd (usunięte przez administratora) !

cóż pisać, wystarczy znaleźć opinie o tym 'pracodafcy' na grupie dyskusyjnej praca (gugl Twoim przyjacielem) i tyle.

Zostaw opinię o metrosoft - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metrosoft