CURYŁO-ASTERIX S.A.

Wrocław

Opinie o CURYŁO-ASTERIX S.A.

no
użytkownik zarejestrowany

anonim, za takie pieniądze nikt poważny pracy nie podejmie. Słyszałem, że średnio u nich teraz ludzie poszukują pracę. Związane jest to z brakiem wolnych wakatów

BRAK SŁÓW

anonim2 - 2009-07-14 04:39:55 3,50 brutto na godzinę to chyba mówi samo za siebie. OWSZEM, TA FIRMA TO MASAKRA, [usunięte przez administratora] I NIC WIĘCEJ, ZERO SOCJALU WCZASÓW POD GRUSZĄ, PREMII, NAGRÓD CZEGOKOLWIEK. MARNA pENSJA PRZY NAPRAWDĘ OGROMNEJ ILOŚCI PRACY. " NO COZ JEDNO CO MOGE POWIEDZIEC NASZA SLYNNA "BIEDRONKA" TO PRZY aSTERIXIE NAPRAWDĘ WSPANIAŁA FIRMA....

anonim2

3,50 brutto na godzinę to chyba mówi samo za siebie.

GUCIO

NIE ZATRUDNIAJCIE SIE W TEJ FIRMIE >>>[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o CURYŁO-ASTERIX S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CURYŁO-ASTERIX S.A.