Opinie o Iskra-ZMiŁS w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iskra-ZMiŁS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Iskra-ZMiŁS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iskra-ZMiŁS w Kielce

ISKRA

Zapraszam na rekrutację gdy się pojawi takie zapotrzebowanie i wtedy każdy będzie mógł się przekonać.Jedyną formą pracy w systemie dwuzmianowym jest praca na stanowiskach operatorów maszyn obróbki mechanicznej.Wszystkie nadgodziny są płatne zgodnie z kodeksem pracy .Wszelkie świadczenia i pensja są wypłacane na czas bez żadnych niedomówień ze strony pracownika.Poziom płac dyktuje rynek .Konstruktorów mechaników po Politechnikach proszę nauczcie się chociaż wzoru na sinus kąta reszta przyjdzie sama.

Grrr

Będąc na targach pracy w Kielcach i rozmawiając z przedstawicielami firmy była mowa o dwóch zmianach. CV zostawione i oczekiwanie na telefon. Dzwonią...okazuje się, że praca na trzy zmiany w systemie 4-brygadowym od poniedziałku do niedzieli. A stawka? Na początek 13 zł brutto na godzinę. Chyba dopiszę do cv wymagane wynagrodzenie co pozwoli wykluczyć niepoważne oferty ze strony pracodawców. A tak na marginesie...nieładnie jest oszukiwać kandydatów do pracy już na wstępnych rozmowach. Co byłoby dalej?

@Grrr

W Iskra Zmiłs nie ma systemu 4 brygadowego .Chyba pomylił Pan firmy .Proszę sprostować Pana głupoty

Melon Lacha

na początek śmieciówka - zlecenie albo jakoś tak, jak się sprawdzisz okres próbny i czas określony ale na stałe to nie licz :) Będą przeciągać ile się da :)

Melon Lacha

Najwyższa stawka dla operatora maszyn to 20 zł, 17, 18 zł to maks dla fachowca obróbki i na więcej nie liczcie. Młodzież robi z ok 1350 zł ale jest możliwość nauczenia się fachu jak się chce i ma predyspozycje. Wszyscy młodzi co się czegoś nauczyli jadą za granicę albo zmieniają pracę na lepiej płatną a Polsce :) Taka prawda. Młodzi po studiach najpierw przechodzą ścieżkę - maszyna, kontrola, technolog albo programista a później może konstruktor - po 10 latach może zarobią 2 tysiące... Wniosek - NIE MA PIENIĘDZY DLA LUDZI W TEJ FIRMIE! A młodzież może się tam pouczyć fachu za free i spadówka gdzie płacą lepiej. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Iskra-ZMiŁS? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
worker

Jak dla mnie to najlepsze jeszcze przed nimi.

adam

Bylem tam konstruktorem,jak nie chce się placic to co mobingiem teraz się da,

Firmę tworzą ludzie poczynając od zarządu, a na załodze kończąc. Łatwo jest krytykować i wyrażać negatywne opinie, ale pamiętajcie o jednym, że każdy z Was ma wpływ na atmosferę pracy. Przypisywanie wszystkiego jednej osobie tylko dlatego, że nie akceptuje się jej na danym stanowisku pracy, bądź zwyczajnie nie darzy sympatią świadczy o zwykłej złośliwości...i kto tutaj tworzy złą atmosferę? Najpierw spójrzmy na siebie, a później oceniajmy innych. Kadra zarządzająca z reguły nie może liczyć na sympatię załogi. Z pewnych względów jest to naturalne, tzw. "ryzyko zawodowe" osób, które decydują się na objęcie stanowiska. Jednakże zachowajmy obiektywizm i wyrażajmy rzetelne opinie, bo takie jest założenie "go work".

Obiektywny

Nie trzeba się naszukać, wystarczy wejść na stronę firmy, żeby się przekonać, że firma się zmienia, są inwestycje, nowe maszyny, zmienia się także oferta. Pewnie trzeba było przeprowadzić też restrukturyzację mającą na celu poprawę efektywności pracy, a to zawsze boli tych, którzy wcześniej się obijali i teraz mają pretensje do tych, którzy od nich wymagają, żeby się wzięli do pracy. Zresztą nastroju nie tworzy jedna osoba, tylko wszyscy zatrudnieni pracownicy, a chyba sam dyrektor tam nie pracuje. Najłatwiej pisać obelgi chowając się za pozorną anonimowością internetu, ciekawe czy byłbyś "Icognito" taki odważny w cztery oczy, czy umiesz tylko tupać nóżką w samotności i coś mamrotać pod nosem. A jak wyśmiewasz tak bardzo kariery innych, pochwal się swoją, jak daleko w życiu zaszedłeś? Ogólnie rzecz biorąc, szkoda czasu na takie bezproduktywne przepychanki w internecie!

SKUK

proponuje jechać za granicę na zmywak tam wszystkim morale wzrośnie .....Nieudolność wszystkich tych co piszą te bzdury polega na tym ,że niczego w życiu nie osiągneli i ich szlak trafia ,że ktoś może więcej. Zła atmosfera ma swoje źródło które wkrótce wyschnie samoistnie.

@SKUK

Przestań (usunięte przez administratora)lepiej na zmywaku robić za godne pieniądze niż być niewolnikiem w Polsce.Na zmywaku zrobię tyle co kierownik w waszym (usunięte przez administratora)

Student

a szkoda, miałbym blisko i praca podobno ciekawa.. ale za taką "głodową" stawkę pracować.. tyle to można zarabiać, ale miotłą albo na stróżówce a nie głową.. ehh tym pracodawcom się poprzestawiało w głowach a już zwłaszcza w kielcach.. później są żale, że młodzi opuszczają kielce.. ale jak za takie pieniądze stanąć na nogi, wynająć mieszkanie czy chociaż coś odłożyć.. powodzenia!

Ktoś

Student - 2010-11-05 20:31:21 witam, widzę, że zagląda tu też ktoś kto pracował w tej firmie. Proszę o jakieś informację na temat zarobków, możliwości rozwoju i robienia kariery. Kończę studia w przyszłym roku i chciałem wiedzieć czy składać tam podanie o prace? Czego można się spodziewać? Proszę o jakieś konkrety. Nie mam aktualnych danych, ale podejrzewam ze 1300/1400 netto to max na co na poczatek mozesz liczyc. Jesli chodzi o rozwoj to pracuje tam naprawde wielu fachowcow w swojej dziedzinie (automatycy, konstruktorzy) od ktorych mozna sie wiele nauczyc. Niestety strona decydujaca jest zarzad i kadra kierownicza ktora psuje wizerunek firmy a to w polaczeniu z zarobkami sprawia ze zdecydowanie nie polecam.

Student

Ktoś

Dziękuję za zaproszenie ale nie skorzystam. Byłem, widziałem i cieszę się, że mnie już tam nie ma.(usunięte przez administratora)

SKUK

Witam Panów , Zapraszamy tych którzy tak się negatywnie wyrażają .Pokażcie co potrafice i dopiero oceniajcie .

student

a moglibyscie napisac cos wiecej? chcialem odbyc tam praktyki, slyszalem, ze mozna sie wiele nauczyc, bo robia skomplikowane projekty.. a w przyszlosci moze nawet pracowac, bo ciagnie mnie do konstruowania.. poradzcie mi

zmiłs

popieram powyższego rozmówce. Ludzie na stanowiskach kierowniczych i w zarządzie kompletnie nie umieją zarządzać ta firmą. Nie polecam kompletnie nikomu. Rozglądajcie się lepiej za czymś dla ludzi wykształconych.

Ktoś

(usunięte przez administratora) Nawet wrogowi nie poleciłbym pracy w tej firmie. Ciagłe szepty, obgadywanie i niedomówienia. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Iskra-ZMiŁS - Kielce

• Jak się pracuje w Iskra-ZMiŁS?

Zobacz opinie na temat firmy Iskra-ZMiŁS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iskra-ZMiŁS?

Iskra-ZMiŁS
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Mielczarskiego 43
    25-709 Kielce