Opozno S.A.

Opoczno

Opinie o Opozno S.A.

Zart i kpina przy tak niskiej stawce jak 1350zł o prezesach to nawet niema co wspominać. o szarych majstrach można by książkę napisać wyaje nim sie że mają właze a moje zanie jest takie ze narazie to nim się tylko w upach poprzewracało. śmieszne ukłay i układziki!!!

luki

Słowa kojarzące się z Opozno S.A. (np:, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako kto ma znajomości to awansuje i idzie na szkolenia . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok ale... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?No jak myślicie? Oczywiście nie można negocjować stawki- 1400 brutto i do widzenia. Najbardziej podobało mi się w Opozno S.A.: imprezy integracyjne- jeżeli sami sobie zorganizowaliśmy. Najbardziej nie podobało mi się w Opozno S.A.: Podejście prezesów do pracowników, traktują ludzi jak śmieci.

Zostaw opinię o Opozno S.A. - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opozno S.A.