ZMH

Łagiewniki

Opinie o ZMH

Bolo

Zarobki jak na nasz region na srednim poziomie chic moim zdaniem nie adekwatne do wymagań. Jezeli chodzi o atmosfere oraz kadre masakra mozna rzec ze straszna masakra . Wiec jak ktos lubi prace mało rozwojowa z płaca nieadekwatna do wymagan kierwnictwa oraz wieczne narzekania i robote po 10 do 12 godzin prosze bardzo

izo

Zakłąd mechaniczno-handlowy,to nowoczesna i prznie rozwiajaca sie firma,istnieje od 1987 roku,oferuje klientom prace z zakresu konstrukcji stalowych oraz obrobki metalu.

wiedzący

To [usunięte przez moderatora] nieogarniete a właściciel nie kontroluje tego barłogu !

gelenda

napiszcie coś więcej o firmie,o warunkach i czasie pracy no i o wynagrodzeniu,chciałbym również dowiedzieć się czegoś o atmosferze pracy jak i o kierownictwie - dzięki ;)

Zostaw opinię o ZMH - Łagiewniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZMH