KPGO Sp. Z.O.O.

Karnieszewice

Opinie o KPGO Sp. Z.O.O.

w.dukat@gmail.com

Wyroby Wasze są beznadziejne. Nie wiem skąd tyle macie nagród - chyba sami je dla siebie tworzycie.Sałatki są tak kwaśne i nafaszerowane chemią, że po zjedzeniu sałatki, czy konserwy przez dwa dni trzeba ją odchorować. Porównajcie np. rybę po grecku z firmą Marinero. Jest jej dużo więcej, jest o wiele smaczniejsza i nie choruje się po niej. Nikt chyba u Was nie próbuje tego, co produkujecie. Pozdrawiam - zwykły konsument.

mała

Pracowałam tam i nie polecam - umowy o dzieło, wypłata na czas to ewenement a Pani K. zachowuje się jakby to była jej firma bez wyjaśnień potrafi powiedzieć ty już tu nie pracujesz i co rzeczywiście nie pracujesz zero poszanowania przepisów SZCZERZE NIE POLECAM - chyba że nie masz z czego żyć i potrafisz zacisnąć zęby.

Zostaw opinię o KPGO Sp. Z.O.O. - Karnieszewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPGO Sp. Z.O.O.