Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

pracownik3

też daję radę i nie narzekam

No cóz...jak ktoś zaczyna prace o 10,00 ,a kończy o 14,00 na obiadku w domku,to adekwatnie zarabia... A tak na serio to wiekszosc tych negatywnych opinii to byli,:niedocenieni"ph,ktorym jeszcze ciepłe posilki powinno sie zapewnic... Ja pracuje juz ponad dwa lata ,mam do dyspozycji samochód,telefon,laptop. Nie oddaje samochodu na parkindg na weekend,moge z niego korzystac,oczywiscie placac za paliwo.Jak na razie "daje rade".Powodzenia tym niedocenionym

ph

(usunięte przez administratora) W samochodach maja gps,wiec pełen podglad.Na weekendy mozna korzystac z auta ,ale tankowanie z własnej kieszeni.Teraz wprowadzili karty flotowe na paliwo,czyli tankowanie bez gotowki.

?

Jaka lipa?....tylko jak ktos dziecinnie pyta to tak sie odpowiada...

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

teraz na start 700 i musisz mieć własny rower ogólnie lipa

?

W deal jezdzi sie na rowerach tak jest ekonomicznie i zdrowo.

toto

Bedziesz pchał wiec czas na siłownie :)

na flotę z żuka:):):):D

yaku

nie idzie sie dogadać to raz a dwa najlepszemu przedstawicielowi chodziło o to że mają kase na GPSY do samochodów a nie na jedzenie heheh FIRMA (usunięte przez administratora) nie polecam

rada

zrób własny biznes...kupisz sobie mieszkanie...będziesz płacił pracownikom extra kase ..to takie proste i nie bedziesz musiał myśleć że w DEALU kiepsko płacą:)

Ke...

Pracowałem miesiąc w Bielsku dostałem 1tyś w drugim miesiącu byłem na l 4 po l 4 dostałem kopa w (usunięte przez administratora) a na koniec miesiąca informacja że porzuciłem prace i 250 zł wypłaty.

trb

czytelnik idź się lepiej puknij w łeb. Wszystkie negatywne komenatrze napisane na tej stornie są niestety prawdą i tylko czekać aż odpowiednie organy zainteresują się tą "firmą"

czytelnik

Trzeba jednego....zerknać na swoje własne nie udolności i je wypisać..... swoją drogą ciekawie by to wyglądało....

mix

Zarobki: 1100+ ok 100-150zł wyplacanych do ręki - premia (w zależności od tego ile właściciel ma w tym momencie w kieszeni). Ale zarobki to jedna sprawa... gorsze jest to, że w tej firmie nie ma w ogolóle szacunku do człowieka. Dziwie się, że takie firmy jak ta jeszcze istnieją, ale będą istnieć dopóki ludzie będą godzić się na pracę w takich warunkach... No w tym przypadku może krócej, ponieważ szybciej zamknie ktoś ten barak... Straszny syf - firma dziad (tak jak ktos juz wspominal - zagadzam sie w 100%)

fifi

W tej firmie nie ma szacunku dla pracownika..syf jakich malo chyba ze chchesz pracowac za 1100zl i 100 zl pod stolem..umowy na dziwne firmy..czekanie na wyplate nawet do 2 tyg..i jeszcze pseudopracodawca robi opowiesci jaki to on uczciwy..lipa po calosci..

anonimowy były ph

pracowałem w innej branży - budowlanka jako ph, generalnie każdy handlowiec w każdej branży ma (usunięte przez administratora) - taka praca - trzeba ja lubić i wiedzieć czym się je, idąc jako ph liczyłem się ze wszystkim i tak było, ale generalnie ciekawe doświadczenie, także im ciężej na początku i to zniesiesz tym później ze wszystkiego się śmiejesz i nic cię nie zwala z nóg, poza tym dziś wszędzie jest (usunięte przez administratora) , jeśli jest tylko szacunek dla pracownika, to jest kultura, resztę trzeba przyjąć na klatę i robić swoje - takie czasy - niestety malo kto z nas będzie pOSŁEM

anonimowy były ph

wacek

Moim zdaniem jak ktoś chce zarabiać niezłą kasę jako ph - 4,5,6 do kieszeni to w ogóle nie ta branża. Pracowałem trochę u konkurencji na literkę K. Startując od zera zdobyłem kilkudziesięciu klientów w ciągu paru miesięcy i przetrwałem.. aż ktoś z innej bajki dał mi dużo więcej (niż minimum..:D ) i nie było o czym było rozmawiać z firmą K nawet 5 sekund. Minimum bez ubezpieczenia itp., stara komóra przez którą można pogadać po naładowaniu przez 15-20min, samochód z usterkami kupiony za 2tys zł tylko na użytkowanie w czasie dnia pracy. Dziwne-ciekawe doświadczenie życiowe. Beznadziejna, bezsensowna wegetacja.

PRACODAWCA Z KONKURENCJI

CZYTAM WASZE OPINIE I NIE DZIWIE SIE ZE NIE JESTESCIE ZADOWOLENI SAMI CHCIELISMY ZATRUDNIC HANDLOWCA ALE ZREZYGNOWALISMY PELNO TAKI CO CHCA KASE, SAMOCHOD I NAWET 20 TYS NIE POTRAFIA SPRZEDAC, ZGADZAM SIE Z OPINIĄ - SZUKAJCIE DALEJ I POWODZENIA, MOZE KIEDYS ZNAJDZIECIE NAIWNEGO, LUB WEZMIECIE SIE DO ROBOTY

lalo

Byłem na rozmowie w tej firmie..sama lokalizacja tragiczna wyglad niby biura które jest w jakimś blaszanym baraku tylko utwierdziała mnie w przekonaniu o tym co piszą ludzie na tej stronie..TRAGEDIA..Po rozmowie odechciało mi sie tej firmy..Nawet nie są w stanie dać 2500 dla handlowca i jeszcze zdziwienie..firma KRZAK jak ktoś powyżej napisał..

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź