TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA

Ścinawa

Opinie o TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA

Marta
użytkownik zarejestrowany

@anonim a powiedziałbyś coś więcej o pracy. Dlaczego jesteś zadowolony z firmy TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA? Argumentujmy swoje wypowiedzi,by pomóc osobom szukającym pracy.

nie narzekam

myszak

Pracowałem tam przez kilka miesięcy. W pracy jak w każdej innej, trzebabyło pracować. Wypłata na czas to najważniejsze. Z innymi ludzmi mozna było się dogadać nie ma co narzekać.

gracz

Myślę, że sporo się zmieniło. Z umowami nie ma problemu po 3 miesiącach na okresie próbnym dają umowę o pracę. bez znajomości też przyjmują

wern
użytkownik zarejestrowany

Witam użytkowników i powiązanych z tą firmą. Poszukuje informacji na temat tego jak wygląda sytuacja z umowami tutaj. Co do tego co piszesz @flow to wiadomo że po znajomości często ludzi przyjmują. Niemniej widziałem że z normalnych rekrutacji też się ludzie dostają

hakuj

Omijać tę firmę.Biorą kogo popadnie,nie wszyscy ale sporo to kretyni a towar bardzo słabej jakości.Wypłata za prace którą się wykonuje na tym padole to cienizna.Szkoda czasu i zdrowia

dolpin90

Firma generalnie się rozwija, ale rynek tradycyjny to padaka! Jak można czekać 4-5 tygodni na towar?!!! Nie dziwię się, że handlowcy się zwalniają, bo trudno zrobić plan i premię jak magazyn pusty... Mają śmiesznego ( usunięte przez administratora ) zero decyzyjności! Chłop pracuje tam rok i nie zna nazw płytek...dramat. Generalnie lepiej omijać tę firmę. Nie polecam!

R4

Kasa taka : umowa na zlecenie 1200 + możliwość pracy w weekendy po 100zł za dzień świąteczny. Umowa na dwa lata 1600zł + weekendy

Barry

( usunięte przez administratora ). Twoja wypocina na temat ludzi tam zatrudnionych bo nic o nich nie wiesz ,nie masz pojęcia pewnie o prawdziwym życiu , o tym ze każdy z nich ma rachunki ,rodzine i musi gdzieś pracować a niestety sytuacje w kraju mamy taka a nie inna i w ofertach pracy nie można przebierać bo nie ma ich za wiele .niestety pracodawcy zdają Sobie z tego sprawę i wykorzystują to maksymalnie i bez żadnych skrupułów . Więc nie osadzaj ludzi po tym gdzie pracują i jakie maja wykształcenie bo znam ludzi rożnych ale wole jakoś tych pokroju INCANA .

albercik23

Kontakt z kierowniczyna (usunięte przez moderatora). powoduje ze odechciewa sie kontaktu z ta firma. Ciagle rotacje. Brak koncepcji i polityki sprzedazy. duzy negatyw.Nie warto isc na rozmowe.

rekinek

Firma ta to typowa manufaktura. Ludzie tam pracujacy sa bez wiedzy, nie wspomne juz o kierowniku, ktory tylko potrafi zwalniac ludzi,a sam nie ma pomyslu na rozwoj firmy. Zreszta jaki rozwoj, ta firma sie cofa, dzieki takim ludziom jak on.Duza rotacja pracownikow. Zle postrzeganie na rynku. Konkurencja bije na glowe ich produkty jakościa i duuuuzo niższą ceną.

AD

Sprzedaja towar gorszy od marketowego w cenie 200 zł.Trzeba byc idiota, żeby to kupować . W markecie jest przeszło dwa razy taniej to samo...Spotkałem tego kierowniczka u mnie w firmie - faktycznie gbur jakich mało.

Stałą zmiana pracowników. Prezes nie ma pojęcia co się w firmie dzieje,a kierowniczek robi na co ma ochotę i juwaza ze jestwazniejszy od prezesa i firma ma bardzo slaba sprzedaz na rynku.Towar slabiutkiej jakosci a cena z kosmosu.pracowalem na produkcji i za taki szajs bym nie dal tyle pieniedzy.Taki sam produkt w markecie o polowe tanszy.

Zostaw opinię o TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA - Ścinawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH-BUD,RED-ROCK,INCANA