Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o.

Paulina

@Jerry dziękuję za Twoją opinię. Ktoś z Was również spotkał się z podobną sytuacją?

Jerry

Niestety, KIT nie wyglada na poważną spółkę. Nawiązany kontakt się urywa, spotkanie osobiste z zapewnieniem informacji zwrotnej. Po kilku miesiacach cisza. Takie postępowanie z kandydatami nie pozwala pozytywnie ocenić pracy Krakowskiego Instytutu Technioliogii.

Jerry

Bert
@Jerry 16.03.2017 11:34

Jerry, a miałeś z nimi spotkanie? Jako kto?

Paulina

@Przedsiębiorca, może powiesz coś więcej na ten temat? ;) Co tak miło wspominasz?

paoal

a na jakim stanowsiku albo na jakim dziale pracowałeś? własnie ja też słyszałem, ze zarobki tutaj są naparwde w porządku tylko nie wiem czy można tak naparwde zarobić dobrze jako Specjalista ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami, bo ogólnie oferta jest ciekawa.

Przedsiębiorca

Mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z tą firmą. Tylko tyle i aż tyle.

MAT

Bardo dobra firma, polecam!

trebiuszg

Bylem tam jako kandydat i biuro robi fatalne wrażenie, na uboczu, ciężko dojść, w środku bylo zimno i niezbyt czysto a asystenka ktora mnie wpuszczala rozmawiala ze mną jak z kolegą a nie poważnym kandydatem. Może nie wyglądam na swoje lata ale mam dużo doświadczenia z haedhunterami i ci zrobili przeciętne wrażenie mimo, że oddzwonili szybko z informacją zwrotną

Gość

To dziadostwo nie jest ani Krakowskim ani Instytutem ani tym bardziej Technologii. To jest jakaś gówniana warszawska agencja pracy tymczasowej. Swoją drogą powinny być jakieś regulacje prawne zabraniające byle głupkowi nazwać się Krakowski Instytut Technologii. Ponieważ w Krakowie nie ma takiej firmy więc ten warszawski syf o którym mowa nie może być oddziałem firmy krakowskiej.

Projeckt Manager

Miałem wątpliwą przyjemność współpracy z firmą KIT i kit to idealny skrót działalności w/w spółki. Dwukrotnie przyjeżdżałem do Warszawy na spotkania z konsultantką (każdorazowo trwało to ponad dwie godziny). Na zakończenie okazało się, że nie znam języka niemieckiego (o czym była informacja w moim CV) i nie zostanę włączony do rekrutacji do firmy, której nazwy nawet nie poznałem. Zostałem przyjęty w pokoju gdzie był stół do bilarda, kanapy itp. taki pseudo pokaz, bo firma mieści się na obrzeżach warszawy po środku blokowiska. Dopytywałem później znajomych, którzy okazało się też mieli kontakt z tą firmą. Prowadzą podobno na bieżąco 4-5 projektów (firma to kilku pracowników), ciągle zmieniają kadrę i zawracają zwyczajnie głowę w moim przypadku kandydatowi, ale jak podejrzewam także potencjalnym klientom. Jeśli przeczyta to właściciel firmy, to moja rada żeby zastanowić sią nad otworzeniem klubu bilardowego, zyski porównując z obecną działalnością będą niewyobrażalne :)

Ja

Kontrola, [usunięte przez moderatora] Brak jakiegokolwiek dialogu z pracownikiem. Przedziwne układy szef - pracownik. Kompletny brak profesjonalizmu ze strony "[usunięte przez moderatora], która pozwala sobie na chamskie odzywki i dziwne komentarze, toleruje donosicielstwo. Praca na zasadzie wydawania poleceń i rozdzielania kar.

Zostaw opinię o Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o.