Opinie o Malachit Medical Spa Hotel Mirosław Rzepka w Karpacz

4 11 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Malachit Medical Spa Hotel Mirosław Rzepka?

klam Nowy wpis

anonim, jeżeli jesteś zainteresowany to zarobki gdzieś koło 2 tyś masz jak w banku

recepcja Nowy wpis

Pracowałam ponad rok na recepcji w Hotelu Malachit Medcial Spa w Karpaczu. Co do pani menager nie mam zastrzeżeń, bardzo pomocna, cierpliwa, potrafi dobrze wdrożyć nowego pracownika. Co do szefa, to hmm, bardzo nerwowy nieraz leci calkiem po bandzie, ale z drugiej strony jak ma się jakiś problem, to można na niego liczyć. Zarobki średnie, ale jak są nadgodziny to się wychodzi na swoje.

Małgorzata G.

Oj, widzę, że tu ktoś jadem ocieka. Ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat tego hotelu. Byłam tam z mężem na trzydniowym pakiecie i miałam możliwość sprawdzenia i kuchni i zaplecza SPA. Jedzonko bardzo smaczne, porcje naprawdę duże!! Korzystałam z masaży (polecam masaż kamieniami!) i usług pani kosmetyczki. Ma bardzo przyjemny dotyk i super potrafi doradzić. Piękny basen, aczkolwiek trochę mały. Obsługa na piątkę, wszyscy uśmiechnięci i nie narzucający się.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Malachit Medical Spa Hotel Mirosław Rzepka - Karpacz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Malachit Medical Spa Hotel Mirosław Rzepka
4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Staszica 12