Hotel Malachit SPA

Karpacz

Opinie o Hotel Malachit SPA

klam
użytkownik zarejestrowany

anonim, jeżeli jesteś zainteresowany to zarobki gdzieś koło 2 tyś masz jak w banku

recepcja

Pracowałam ponad rok na recepcji w Hotelu Malachit Medcial Spa w Karpaczu. Co do pani menager nie mam zastrzeżeń, bardzo pomocna, cierpliwa, potrafi dobrze wdrożyć nowego pracownika. Co do szefa, to hmm, bardzo nerwowy nieraz leci calkiem po bandzie, ale z drugiej strony jak ma się jakiś problem, to można na niego liczyć. Zarobki średnie, ale jak są nadgodziny to się wychodzi na swoje.

Małgorzata G.

Oj, widzę, że tu ktoś jadem ocieka. Ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat tego hotelu. Byłam tam z mężem na trzydniowym pakiecie i miałam możliwość sprawdzenia i kuchni i zaplecza SPA. Jedzonko bardzo smaczne, porcje naprawdę duże!! Korzystałam z masaży (polecam masaż kamieniami!) i usług pani kosmetyczki. Ma bardzo przyjemny dotyk i super potrafi doradzić. Piękny basen, aczkolwiek trochę mały. Obsługa na piątkę, wszyscy uśmiechnięci i nie narzucający się.

Zostaw opinię o Hotel Malachit SPA - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Malachit SPA