Color Press

Biestrzyków

Opinie o Color Press

Hanna

@mloda a Ty pracujesz w Color Press? Oczywiście, że masz rację i najlepiej pójść i spróbować na własnej skórze, ale jednak zawsze każdy woli się upewnić czego może się spodziewać w danej firmie i czyta tutaj opinie. Dlatego zachęcam do dzielenia się informacjami, ale tylko prawdziwymi.

mloda

Kuu.. ludzie dajcie sianna z tymi opiniami bo iscie i zobaczcie co i jak a nie mozna sprubowac a nie chyba

Hanna

Nadal nikt mi nie odpowiedział na pytanie, dlatego ponawiam je. Oraz chciałabym zapytać czy w Color Press pracownicy mogą liczyć na benefity i premie? Jakie są widełki wynagrodzenia w tej firmie?

Była własność

Czyli nic się nie zmienia:) Również pozdrawiam!

Hanna

Jak często Color Press przeprowadza rekrutacje? Na jakie stanowiska najczęściej?

yaapao

jasne, ze nie jest łatwa, ale wydaje mi się, ze jest naparwde dobrze opłacalna.

Kuba_19

tak, z tego co wiem, to oferują (usunięte przez administratora) plus prowizja od klientów

kaczorek stefan

uważam się za wyjątkowo kreatywną i wyjątkową pod tym względem osobę dlatego jednyną nadzieją na wykorzystanie mojego talentu w pełni jest praca w jakiejś dobrej agencji brandingowej. i tak się składa że zastanawiam się własnie nad Color Press, wiecie czy tam teraz kogokolwiek nowego może chcą przyjąć?

kazik

każdy by chciał zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną :) gratuluję, też bym chciał ale cóż... ale fakt faktem dobrze przeczytać przed pójściem na taką rozmowę jak wyglądały one u innych to napewno pomaga w znalezieniu pracy znaczy bardzie zrobieniu dobrego wrażenia bo mozna być przygotowanym na wszystko

mav

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną :-) :-) a to dopiero połowa sukcesu. Istnieje wiele przewodników podających bardzo szczegółowe pytania, które mogą paść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Dla mnie najbardziej pomocna bedzie wasza podpowiedz oparta na autentycznych doświadczeniach i osiągnięciach w tej firmie. Pomożecie??????????

paweł

Nie tak dawno color pres, czyli jedna z bardziej znanych drukarni rolowych etykiet samoprzylepnych poszukiwała do pracy drukarza sitodrukowego. Na okres próbny - 3 miesiące proponowali umowę zlecenie, potem miała być umowa o pracę. Ktoś wie cos więcej, od jakiej kwoty można negocjować z nimi wynagrodzenie, bo zawsze mam z tym problem?

Filip

Dopytam jeszcze na jakich dokładnie maszynach pracujecie, bo nie wiem czy zaznaczac to w CV. Pozdrawiam.

Filip

Mnie zainteresowała oferta pracy drukarza sitowego w color press, możecie napisac, czy warto jest w ogóle aplikować?

sergiej

@trama, jesli to nie problem, mogłabyś napisać co to było za wrażenie, byłas klientką color press, czy o co dokładnie chodzi?

LADNY

PRACOWAŁEM TAM PRAWIE 6 LAT,TAKIEJ EKIPY NIGDY NIE ZAPOMNĘ,NAJLEPSZA MOJA PRACA I ZAROBKI TEŻ DOBRE,POZDROWIENIA Z ANGLII DLA CAŁEJ EKIPY ZE STRESOWNI

kociara

Koty są fałszywe Każdy ma prawo do własnych opinii, myślę iż fakt, że są pracownicy którzy pracują tu po kilkanaście lat mówi sam za siebie.

Koty są fałszywe

kociara - 2013-07-17 11:41:30 Od niedawna pracuje tu i powiem wam, że jak na razie jest miła atmosfera a zarobki nie są niskie. Jeśli chodzi o obcokrajowców, to owszem są i współpraca z nimi jest bardzo dobra. hahahahahhahaha hahahah hahahahaha chyba mowa o kolor presie z kielc

qwe

Wystrzegać się kontaktów z tą firmą jak ognia!!! Absolutnie nie polecam!!!

kociara

anon

Czy to prawda że tam są zatrudniani obcokrajowcy? czy ludzie tam pracujacy mysla podobnie jak ty, czy tez nie maja innego wyboru i tam pracuja?a zarobki to jakie-moze podaj jakies widelki dla przyblizenia np. 1500-2000.

anon

a czy moglbys sprecyzowac swoja opinie-zastanawiam sie nad podjeciem tam pracy. chodzi mi o warunki pracy, ludzi no i czy trzeba "tyrać" zeby cos wiecej zarobic.

Zostaw opinię o Color Press - Biestrzyków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Color Press