Traffica Sp.j.

Opinie o Traffica Sp.j.

xxx

@xxx 25.10.2017 13:18
Nie polecam roboty, jestem zatrudniony jako pakowacz ulotek do kopert a wzięli mnie na ciężarówkę za ta sama kwotę za godzinę....

ale o co chodzi? jak ja raz wypisuje książki nadawcze a raz pakuje to tez mam narzekac? opamiętaj się chlopie! trochę optymizmu!

Karolina

@Ama - a czy jest możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym? I co masz na myśli pisząc, że "praca na wieczory"? Czy praca odbywa się w systemie zmianowym? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Karolina 05.09.2017 16:06
@Ama - a czy jest możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym? I co masz na myśli pisząc, że "praca na wieczory&qu...

Są różne mozliwości, niektórzy pracują od rana, jeśli ktoś chce na etat to też są takie - np dla liderek zespołów. akurat mnie nie intersował etat więcnapisałam o sobie. Praca nie jest zmianowa - pracuje się tyle żeby obrobić wszystkie zlecenia z danego dnia, więc raz jest od rana do wieczora a raz od popołudnia. Powodzenia!

Ama

Praca na wieczory, jak dla mnie bardzo dobra mozliwosc dorobienia w nieełnym wymiarze czasu. Na pewno bez porównania lepsza od pracy w fast foodach. Dobre warunki, atmosfera wporzo, blisko centrum i uczciwe podejscie do człowieka,kasa na czas. bez ściemniania. po 5 miesiacach pracy polecam.

Karolina

@Kajka78 - mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami nazwą stanowiska, które zajmujesz/zajmowałaś w Traffica Sp.j.? Informacje na temat zatrudnienia i jak największa liczba konkretów jest bardzo pomocna przy podjęciu decyzji dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy.

Kajka78

Pracodawcy sprawiają wrażenie miłych ale nie dajcie się zwieść. Dwóch szefów to po prostu dwóch cwaniaków. Zarówno wpisywanie danych jak i ludzie z pracowni narzekają na pracę. Raz pracy mniej, raz więcej, generalnie w firmie panuje bałagan. Rotacja jest bardzo duża, umowy śmieciówki, obowiązuje nie formalny cennik błędów dla kurierów i pracowni, potrącają z pensji niezłe kwoty. Polecam znaleźć sobie coś innego.

zapracowana

Praca miała być od pon-pt po 8h z możliwością jednego dnia wolnego w tygodniu. Zatrudniłam się tam myśląc o pracy na PEŁNY ETAT bo taki miał być, okazało się że z tym bywa różnie czasem pracy jest więcej a raz mniej. Ogólnie raczej mniej. Odpadało mi na prawdę dużo godzin, późnym wieczorem dostaję się smsa że prace zaczynamy np 1h później. Prawie codziennie kończy się wcześniej. Zdarza się nawet że w ostatniej chwili dostajesz info że jutro masz wolne(nawet kilka razy w miesiącu). Jest to niepoważne ze strony tej firmy. Od razu powinni uprzedzać że praca u nich tak wygląda, że to bardziej 1/2 etatu. Nie można sobie zaplanować wydatków, ani czasu. Nic dziwnego że mają taką rotacje, bo każdy się w końcu wkurza i to rzuca. Praca na zlecenie. Przerwy niepłatne. Praca monotonna. Bez przyszłości. Nie polecam.

zapracowana

Anka_88

Ja polecam, bardzo dobre warunki biurowe, pieniądze tak jak uzgodnione zawsze na czas, dobry dojazd. Dobra praca na wieczory szczegolnie dla zajetych w ciagu dnia ;-)

Anka_88

firestone

Jasne, że się opłaca. A jeśli chodzi o zarobki to napisz konkretne stanowisko @Krys :)

były pracownik

(usunięte przez administratora)ale mi się podobało (pracowałem w komputerowym) dużo śmiechu mieliśmy z chłopakami ale zapierd*lać trzeba było. Przerwy są niepłatne i nie ma ich za wiele a właściwie to jedna

Amela

nie wiem kto tyle zarabia (7-8) bo normalnie jest 13

ppp

Ja pracuję tam kawałek czasu. Praca dla studentów, którzy chcą dorobić jest spoko. Jeśli kogoś gdzieś przerzucają( chodzi mi z komputerowego na klejenie znaczków) po prostu się tam nie nadawał. Jeśli chodzi o wiązanie przyszłości z tą firmą to niestety nie ma takich szans...

A$KA

Jak dla mnie fajna atmosfera, kasa zawsze na czas. Wcześniej pracowałam dorywczo w sklepie spożywczym i przyznam że zmiana wyszła mi na dobre :-) chociaż nie ma tu czasu na odpoczynek to te parę godzin wieczorem da się wytrzymać.

Wiola^

Jakoś inni nie mają takich problemów -nauka jest taka, że trzeba pracować, a jak chcesz pobumelować to faktycznie masz problem.

11 burtto jak nie wyrabiasz normy, 13 brutto jak masz norme, 14 jak masz 120% + stawek nocnych nie ma, [usunięte przez moderatora] dosc ostry praca dla osób z dystansem do siebie i wyluzowanych bo atmosfera jest co najmniej niestandardowa

dobra godna polcenie firma, naprawde mysle ze warto

może ktoś jeszcze się wypowie? co chwile widzę ogłoszenia że szukają tam do pracy

jutro jade na rozmowe tam.... czy moze mi ktos powiedziec jak to wyglada czego mozna sie spodziewac?

Dobra atmosfera, wypłaty zawsze na czas, ale nie dla kogoś kto chce sie tylko poobijać parę godzin..

Mańka

W komputerowym (gdy dobrze pracujesz) była stawka 13brutto/godz. plus 3 brutto za godzinę nocną, plus 3 za kontrolę. W najlepszym razie masz nawet 19zł br:) no chyba ze teraz to znieśli. Nie każdy moze dostąpic tej przyjemności;-p

AnnBa

to zrezygnuj z etatu, ja tam nie narzekam, mam um zlecenie choc wolalabym tat. A wieczory akurat mi pasują.

Emilia

jakie warunki na wprowadzaniu danych ?? konkretnie stawki?

Zostaw opinię o Traffica Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traffica Sp.j.