Frozen Logistics Sp zoo

Gdynia

Opinie o Frozen Logistics Sp zoo

Ranczi

Bardzo proszę o pomoc bo idę na rozmowę do Frozen Logistics Sp zoo a to co napisałeś to mówi trochę mało o tej firmie. Jaką kasę miesięcznie się tam zarabia? Co najlepiej robić, zgłosić się jako kierowca czy w czym macie pomysły, bo jestem bardzo ciekawy

Kierowca

Poszukuje osób, które pracowały lub pracują w spółce Frozen Logistics. Sprawa bardzo pilna. Kontaktpod adresem cetra1@o2.pl dzięki

adam warszawa

od połowy kwietnia nie mogę się doprosić wypłaty ekwiwalentu za urlop

Jurek

Zero profesjonalizmu - od zwolnienia nie mogę wynegocjować własnych pieniędzy!!!

Józek

solidna,

Zostaw opinię o Frozen Logistics Sp zoo - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frozen Logistics Sp zoo