Firma Inżynierska ES Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Firma Inżynierska ES Sp. z o.o.

khg

troche nie rozumiem twojego pytania - jak wynagrodzenie może byc konkurencyjne w porównaniu z pracodawcami? Chyba coś się zakreciłaś @iza i sama nie wiesz o co chciiałas zpayta :P Ale za to wiem co ja chce zapytać - jaka atmosfera panuje w Firmie Inżynierskiej?

anonimus

Mocna bieda, odradzam, robienie ludzi w trąbe, wykorzystywanie, za marne grosze. A na rozmowie kwalif. obiecywani cuda na kiju. Masakra!!!

jank

przyjazna atmosfera, fachowe podejście do problemów, dobre warunki płacowe oraz nowoczesny sprzęt

Zostaw opinię o Firma Inżynierska ES Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Inżynierska ES Sp. z o.o.