Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

pracownik.

Witam,wszystkich klientów zainteresowanych zakończeniem współpracy z boco,oferuje lepsze warunki i jasne zasady serwisu,opieki nad klientem mail. jaccob26@gmail.com

buła

Coś okropnego .nie polecam .Myślą ,ze w małym mieście to ludzie będą pracować za darmo,a sobie nabijać kasę.

Ona

Witam, a co z oddziałem firmy w Międzyrzeczu? Jak tam wygląda praca?

awa

Po pierwsze czy to takie ważne ? ,przecież sekretarką nie był ,a po drugie zdziwił byś się kolego jak bardzo Ci co są niby wykształceni na stołkach w firmie nie mają pojęcia jak operować polszczyzną

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ojtam

Raczej od mało wiarygodnego informatora , więc jest to raczej pytanie a nie informacja . Może wiecie więcej .

cotam

A skąd masz takie informacje ?

ojtam

Czy to prawda że szykuja się zwolnienia i oszczędności !?

Zainteresoani praca jako PH w duzej - nowej i polskiej firmie rentalowej. Prosze o wysyłanie e-maili na kontakt chrystian78@wp.pl

Łodzianin

A czy ktoś się orientuje jakie są warunki zatrudnienia PH u konkurencji np. Berendsen ?

Zainteresowana

Dziękuję za info. W takim razie odpuszczę sobie aplikowanie.

.......

Aplikujesz na PH to się zastanów ?! Trochę strata czasu , brak możliwości awansu , podstawa jak podstawa zawsze o czasie tylko trochę mała , możliwość dorobienia za wyniki , ale jest to ciężka sprawa ( kryzys!) , ostatnio obniżyli nawet tergety . Praca pod dużym napięciem.

Zainteresowana

Czy możecie mi napisać ile zarabia się w dziale handlowym ? Czy jest sens aplikować?

fuck

Kogo szukasz ! , przecież to co najlepsze w firmie dawno uciekło lub zostało wyrzucone ......mowa oczywiście o dziale H . Dziwne o firmie mówi się nie najlepiej , a pracowników chcą wszyscy podkupić .

maciora

Odezwał się poliglota ! Nigdy nie popełniłeś żadnego błędu w pisowni? Jeden błąd nie oznacza,że ktokolwiek nie zna języka ojczystego. [usunięte przez moderatora]. napisane poprawnie.

inny

Znęcacie się tu nad osobami i firmą , a myślę że przykład Pani RK jest najlepszym przykładam iż firma warta jest pracy w niej - zapytajcie Pani R. pracowała po zwolnieniu w paru innych i wróciła ..... znaczy to że zobaczyła jak jest gdzie indziej i poszła po rozum do głowy . Firma pod wzgledem płatności nie jest krezusem ale nic za darmo , możliwości są ....... i niestety trzeba tylko chcieć . Pozdrawiam wszystkich obecnuch i byłch .

widz

pracownik - 2012-04-11 08:50:12 ................do pracy przyjmowane są osoby , które wcześniej zostały wyrzucone .........i potem pracowały w konkurencji gdzie mają wielu DOBRYCH znajomych ....................!!!!?????? .......a może jest to gwarancja polepszenia .....? Bez przesady , jestem w firmie od lat ...nastu . Sam mam kontakt z kilkorgiem z tych osób. Wiesz ilu jest takich ludzi którzy wciąż pracują dla Cws-boco Polska i utrzymują kontakty z tymi których dawno temu zwolniono i pracują dla konkurencji ? Jest ich wielu i jakoś żadna z tych firm , które reprezentują na szczęście nie upadła. A czemu ? Bo kultura pracy i życia tych ludzi jest na poziomie nie osiągalnym dla takich malkontentów po prostu . Więcej optymizmu kolego , Twoje miejsce pracy jest nie zagrożone ! A Twoja firma ma się coraz lepiej !

MYŚLĄCY PRACOWNIK

ej wy maluczcy ludzie , beznadziejni zazdrośnicy i specjaliści od kąsania , ruszcie czasem swoimi szarymi komórkami o ile to jeszcze możliwe mi w odróżnieniu od innych jad nie zalał oczu i rozumu , pomyślałem, pokombinowałem no i poskładałem już wszystkie puzzle tej układanki , i co ? chyba sukces , oświeciło mnie i tyle ! bingo czy nie ? czas pokaże....... więc w 100 procentach popieram poprzednika bardzo dobrze się stało !!! moje gratulacje !!! trzymam kciuki !!! a tak nawiasem mówiąc - to nie jest odosobniony przypadek w tej firmie więc zwyczajnie nie ma się czym podniecać, dla przypomnienia : jeden z takich ,,uchodźców" jest znowu pracownikiem od bardzo dawna i piastuje z sukcesami ważne stanowisko od lat ;-))

PRACOWNIK

JEST TO firma niedbajaca o pracowników podwyzek zero a roboty coraz wiecej zmieniaja sie tylko brygadzisci którzy nic nierobia zwłaszcza w nocy a jest ich moim zdaniem coraz wiecej

ja ja,,

!!! - 2012-03-03 06:15:08 Jednak firma godna POLECENIA , ponieważ wystarczy parę lat popracować .........a potem na swoje .....he,he he. .....lub doczepić się do układu w centrali i czerpać dodatkowe zyski .........................ZNAMY PARU TAKICH !!!!!! .........hi ,hi ,hi..........tylko w taki sposób w firmie można rozwinąć skrzydła . To wcale nie jest śmieszne i nie ma się tu z czego śmiać- bo nie tylko w tej firmie tak się dzieje , w tych w innych również , tylko z tą różnicą , że ów zaślepiony ,,swym szczęściem" jeszcze o tym nie wie i pewnie znając życie dowie się jako ostatni hi hi hi

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.