Opinie o Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2), oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) w Toruń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Robert Nowy wpis

Czy dowiem się tu, jak pracuje się w Trankwalden? Zauważyłem na ich stronie ofertę pracy - co prawda w biurze warszawskim - dla doświadczonego rekrutera na UoP. Na ile pomocne jest oferowane przez nich wdrożenie, i ile mogę na starcie zarobić, jako specjalista rekrutacji? Będę wdzięczny za pomoc i konkretną odpowiedź :)

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2), produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) - Toruń

Firma Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KURIER, Zielona Góra - Wrzesień 2022
  • OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ, Mielec - Wrzesień 2022
  • Monter/ka łączników elektrycznych, Kórnik - Wrzesień 2022
  • Magazynier / Operator wózka widłowego, Tarnowo Podgórne - Wrzesień 2022
  • Pracownik produkcyjny (mieszalni) w Tarnowie Podgórnym, Tarnowo Podgórne - Wrzesień 2022
  • Magazynier (m/k) Szczecin, Szczecin - Wrzesień 2022
  • Pracownik produkcji - pchacz (m/k), Poznań - Wrzesień 2022
  • Pracownik produkcji (m/k), Tarnowo Podgórne - Wrzesień 2022
  • Magazynier (m/k), Zgierz - Wrzesień 2022
  • Pracownik magazynowy (m/k), Poznań - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2) lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.