Fabryka Wyrobow Cukierniczych jago-Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Fabryka Wyrobow Cukierniczych jago-Bydgoszcz

Dawny pracownik

Zaczne od tego ze[usunięte przez moderatora] wlasciciel ordynarny i wulgarny [usunięte przez moderatora]pensje blednie naliczane ,premie zabierane bez wytlumaczenia ,pracujacy tam ludzie to wiekszasc osoby z grupa inwalidzka , a mimo to haruja jak woly ,kierownictwo bez wyksztalcenia [usunięte przez moderatora] Higiena pracy naganna , produkty wyrabiane z najgorszych i najtanszych ,czesto przeterminowanych surowcow nawet to co spadnie na brudna podloge jest podniesione i uzyte do produkcji w tym zakladzie nic sie nie zmarnuje .Kazdemu odradzam ten okropny zaklad to jeden wielki smrod i brud.

Zostaw opinię o Fabryka Wyrobow Cukierniczych jago-Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Wyrobow Cukierniczych jago-Bydgoszcz