Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert

Gdynia

Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert

Opinie o Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert

Bronisław

@Piotr a jak szybko został wypłacony zwrot pieniędzy? To również ważny aspekt z punktu widzenia oceny organizacji pracy w Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert. Wracając do wątku pracodawcy - jak wygląda rekrutacja? Czy przebiega ona sprawnie, czy też proces jest wieloetapowy?

SW

Czekam na towar od 4 tygodni !!!!!!!

Piotr

Ten sklep jest śmieszny , pieniądze wpłacone zaraz po zakupie , tydzień czasu czekania i brak info co się dzieje z zamówieniem , po kontakcie telefonicznym po tygodniu czekania Pan ze sklepu nic nie wie , nie wie co się dzieje jak by tam nie pracował w ogóle. 10 dni później okazuje się że towaru w ogóle nie mają na stanie!!!!!! nie polecam nikomu , szkoda po prostu nerwów. Pieniądze zwrócili.

Jacek
@Piotr 15.03.2016 14:07

potwierdzam , brak towaru, ten sklep to jakiś żart!

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Fotoogniwa-sklep. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Paweł

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie fotoogniwa, sprzedawca pomógł mi rozwiązać problem związany z moją instalacją, i dobrał odpowiednie elementy do jej rozbudowy, w trzy dni towar był już u mnie. Polecam!!

Anulka

Miła obsługa. Ja dostałam towar w 48h i jestem zadowolona.

Klient

Buractwo. Przez telefon ustalona realizacja w 72 godziny, przesyłka do dziś( 10 dni) nie otrzymana.

Zostaw opinię o Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert