Fotoogniwa-sklep

Gdynia

Opinie o Fotoogniwa-sklep

Paweł

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie fotoogniwa, sprzedawca pomógł mi rozwiązać problem związany z moją instalacją, i dobrał odpowiednie elementy do jej rozbudowy, w trzy dni towar był już u mnie. Polecam!!

Piotr

Ten sklep jest śmieszny , pieniądze wpłacone zaraz po zakupie , tydzień czasu czekania i brak info co się dzieje z zamówieniem , po kontakcie telefonicznym po tygodniu czekania Pan ze sklepu nic nie wie , nie wie co się dzieje jak by tam nie pracował w ogóle. 10 dni później okazuje się że towaru w ogóle nie mają na stanie!!!!!! nie polecam nikomu , szkoda po prostu nerwów. Pieniądze zwrócili.

Anulka

Miła obsługa. Ja dostałam towar w 48h i jestem zadowolona.

Klient

Buractwo. Przez telefon ustalona realizacja w 72 godziny, przesyłka do dziś( 10 dni) nie otrzymana.

Zostaw opinię o Fotoogniwa-sklep - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotoogniwa-sklep