SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA.

Wrocław, Grabiszyńska 240

SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA.

Opinie o SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA.

Adam

Witam, czy firma SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA, prowadzi obecnie proces rekrutacji? Chciałbym aplikować, ale nie widzę aktualnych ofert pracy, czy ktoś coś wie?

Pracowałam tam niecały rok Firma nie oszukuje Od razu dostaje się umowę o pracę i dobre pieniądze ale pracować trzeba a praca jest bardzo ciężka.

Zostaw opinię o SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - PROSZÓWKA/JELENIA GÓRA.