Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

ona

Wiem, wiem. Dlaczego oni tak robia? Dlaczego nie sa uczciwi :( przez to forum przestalam ufac

on

tak masz racje latwo sie pisze drugiej osobie-ale pomysl co jest lepsze byc oszukiwana zdradzana to takie upokarzajace,lepiej sie dowiedziec prawdy o ile taka istnieje i zapomniec i zyc w spokoju-

ona

latwo sie pisze, ale jeszcze troche

halo

no prosze!ciesze sie ze odwazyla sie pani sprawdzic meza i do tego jeszcze napisac-chwala pani za to i podziwiam bardzo-ta anka to bezwstydna su...a,bezwzgledna kur.a wyrachowana i nie znajduje na nia zadnego pozytywnego okreslenia-tak to prawda ze miala ogromna ilosc facetow,bzykal ja kto chcial a pani maz wziol ta wywloke i przygarnol i zyli tyle lat z soba pod jednym dachem jak malzenstwo-zal mi pani bo nikt by nie chcial takiego rozczarowania i zawodu ze strony osoby ktora sie kocha,domyslam sie i bardzo wspolczuje i pewnie nie zasluguje pani na takiego faceta,bo facetem to go nazwac nie mozna-to bardzo wulgarny i zboczony czlowiek pozbyty wszelkich wartosci,w pracy zaczepia kazda nowa kobiete i krzyczy zeby ja bzy..nol,okropny i beznadziejny prostak z tego pani meza,jego zachowanie jest skandaliczne i obrzydliwe jest czlowiekiem nie lubianym-i takie klamstwa jeszcze pani mowi ze tylko z nia mieszkal?dobre!i co w oczy sobie tylko patrzyli?oszukiwal pania tyle lat-to okropne-ale widze ze ona tym sie nie zasmucila bardzo bo poszla znowu w kureskie towarzystwo,chodza teraz dwie ku..y aska z anka i jeszcze innymi gachami-moze aski maz tez czyta to forum to moze tez sie czegos dowie i zabierze ta szm..e do polski bo klimat psuje-no i takich kontraktowych malzenstw tu jest pelno,bierzcie sie ludzie i robcie porzadek z tym kure..wem

@halo

am sudkamp 5 to nazwa ulicy, na ktorej mieszkal moj maz, wiem o tym ze tu jest kilka hotelii pracowniczych

@msk

tak to ten hotel gdzie jest biuro-i mieszkal pani maz solo z anka-nie chce mi sie o nich nawet gadac-zal mi tylko pani i dzieci bo takie gnoje niszcza zycie rodzinne na wlasne zyczenie i nie jest tu wina tylko anki sola rowniez wina zawsze jest po dwoch stronach i tyle

@msk

moj maz zawsze twierdzil ze nie mozna przyjezdzac w odwiedziny, a zawsze chcialam przyjechac...o prosze to nawet kilka lat z ta sz....mieszkal mi dalej twierdzi ze ja przez przypadek mu wcisnel do pokoju i ze z nia go nic nie laczylo bo ona ciagle sie poszczula pod jego nieobecnosc jak on przyjezdzal do Polski oczywiscie do mnie I jak zawsze kochajacy maz...Jak ona mogla pozwolic na to ze on mial ja i jeszcze mnie, ciagle w jej obecnosci wysylal mi smsy ze mnie kocha i teskni...Miedzy nami byla taka roznica ja o niej nie wiedzialam a ona o mnie tak (usunięte przez administratora) Jak mozna spac z taka k.....co ja wszyscy bzykali fuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!chyba jak pojade do polski to zrobie badania na obecnosc wirusa hiv...Codziennie zadaje mu pytanie jak mozna spac z taka k.....i przyjezdzac do mnie i sie ze mna kochac...nie rozumien tego...prosze go tylko o wyjasnienia...ale on milczy bo mu wstyd za ta sz....dopiero zrozumial...ze przez nia zniszczyl sobie zycie a przede wszystkim mi i naszym dzieciom....a nie zastanowili sie oboje jak ja mam sie czuc tu....jak wszyscy wiedza o tej calej sytuacji.....

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

ona

Tam wyzej o to priv to nie ja, ktos sie podszywa, pod moj nick. Sama jestem ciekawa jak tam jest, tez sie boje :( co to ten sudkamp? Moj jest w hotelu i bardzo sie boje jak tam jest

@ona

to sie nie boj tylko sprawdz tylko tak sie uwolnisz od meczacych mysli ktore zatruwaja ci zycie

ona

Kobieto jestes wielka! Sama mam plan tam pojechac, ale to jeszcze troche...moj mieszka na jednym z hoteli, slyszalam o tej sytuacji, o Twojej sytuacji. Coz musisz bardzo kochac bo ja to ubilabym najpierw ja pozniej jego. Jak tak mozna, mieszkac z kims i niby dzielac lozko nic nie robic? Noooooo jasne!! :) napusz imie tej. ...... niech kazdy wie. sama jechalas? W jakiej miejscowosci mieszka ten twoj wynajmuje czy tez na hotelu? Bo juz sie boje. nie pisz tylko, ze on tam wrocil a ty siedzisz w pl?

@ona

Robie to wszystko dla dzieci, nie pozwole na to aby cierpialy, swiat jest okrutny...ale ja jestem silna dam sobie rade....odwarze sie i podam tej....imie ANIA....Przyjechalam w srodku nocy sama nie znajac jezyka...mieszkal na sudkamp 5. Obecnie mnie sciagnal do Niemiec i mieszkamy razem a co bedzie to sie okaze, pozdrawiam.

@msk

hej, znajdz mnie na facebooku,a jak mnie nie znajdziesz to sie odezwij na tym profilu to cos sie wymysli....

ona

Msk masz jakieś priv ? Podaj jak możesz.

nnnnnnnnn

widzę,że zrobiło się tam jeszcze większe kures....i pijaństwo niż było...Łysy pracuje jeszcze,a Chrobak dalej opiekunem?

żona i nie żona

tylko wy wszyscy mezowie pamietajcie ze czas szybko leci,starzejemy sie, kiedys wrocicie i obyście nie byli rozczarowani.....

do ciebie

a wiesz dlaczego robia latami bo prowadza podwojne zycie-zony nie chca zostawic bo jest dom i dzieci a tu maja drugie zony kontraktowe ktorych tez nie chca zostawic-a tak szczerze mowiac to glupie te wszystkie dziewuchy czy one nie wiedza ze sa tym facetom potrzebne zeby im ugotowaly posprzataly popraly łachy a przy okazji goscie sobie pourzywaja nie zle i ttyle a one mysla ze oni wszyscy je kochaja-smieszne to-sa jak słurzące-a jesli chodzi o rudą no to ma kurwiki w oczach bedzie tak jak mowisz

Pisklak

wszyscy narzekaja a wszyscy robia i to latami ha ha jak to Polacy wszyscy jestesmy tacy sami PS: Fajna ruda na hotelu w Sogel sie pojawila pewnie bedzie ciagnac niezle widac to po oczach

spontan

Jasne wiele mozna powiedziec ale nazwiskami nie mozna operowac niestety na tym forum i nie tyko na tym,nikt nie chce zeby sie jawnie o kims wyrarzac tak dobrze jak i zle-a ze wiekszosc to robi,pije,zdradza no to niestety cierpia tez na tym i porzadni ludzie ktorzy przyjechali tu naprawde pracowac i zarobic-a pisza tu wszyscy ze ogol taki jest a tych normalnych jest niestety bardzo bardzo malo-nic nie zrobicie,jedyne wyjscie to zabrac swoje polowki do siebie zebyscie byli razem tylko wtedy ma to jakis sens-pzd

aaa

to dobrze ze sa tam jeszcze tacy ktorzy nie zdradzaja, i chyba mozecie napisac ktorzy nie zdradzaja napewno beda z tego dumni ze oni maja ta opinie tych normalnych ze sie nie dali hhe a wiec kto??

vvvvv

no tu nie da sie zarobic,niestety oboz pracy poczytaj sobie wczesniejsze posty to sie dowiesz co tu jest za bonanza-zlodziejstwo i oszustwo,wykorzystywanie na maksa-zaklad pod psem

bello

Ile sie zarabia w weidemark ??

kolega

I tu sie zdziwisz, nie. Ale moja czyta to forum sam jej pokazalem co tu wypisujecie. Teraz wiem, ze to byl blad bo zaczela miec watpliwosci, a mi nie w glowie takie rzeczy. Tylko tak to juz bywa w zwiazkach na odleglosc, musze to jakos przetrwac - musimy, wiec jak juz chcecie o kims cos pisac, to piszcie chociaz imionami, dlaczego MY normalni mamy za to placic klotniami?

spontan

tak nie wszyscy ale tych nie wszystkich to sa jednostki mozna ich policzyc na palcach u jednej reki,to jest kropla w morzu-piszesz tak bo pewnie tez masz cos na sumieniu

kolega

Ale nie wszyscy, a wy uogolniacie i traca na tym wszyscy

spontan

wiecie co czytam to wszystko i jeszcze nigdy sie tu nie wypowiadalem bo w (usunięte przez administratora) to mam-ale jak ty -Kolego-nie masz raji ze to pisanie ludzi rozbija zwiazki,bzdura,to ludzie sami sobie rozbijaja zwiazki gdzie napewno maja lepsze zony od tych dziewuch ktore tu (usunięte przez administratora)ja a nie wspomne o dzieciach krore na pewno kochaja-ale takim swoim postepowaniem zatracaja swoje czlowieczenstwo i tu jest tragedia,prowadzic podwojne zycie-i na pewno jest to meczace,ale oni wszyscy musza zabic jakos swoj czas i zaspokoic swoje rzadze-zal mi ich ale coz to ich wybor-tylko czemu kosztem swojej rodziny

kolega

Rozbijacie takim pisaniem zwiazki, durnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark